Dziennik Gazeta Prawana logo

Jest scenariusz kinowych "Jetsonów"

20 marca 2009, 17:05
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jest scenariusz kinowych "Jetsonów"
Inne
O planach nakręcenia pełnometrażowej, aktorskiej wersji "Jetsonów" słychać było już dwa lata temu. Dopiero teraz jednak producent Donald De Line poinformował, że Robert Rodriguez zakończył pracę nad pierwszą wersją scenariusza. Wszystko zależy teraz od wytwórni Warner Bros. Jeśli projekt otrzyma zielone światło, ruszą przygotowania do realizacji filmu.

Od premiery pierwszego odcinka minęło prawie , a my wciąż nie wiemy, jak będzie wyglądał świat w , kiedy rozgrywa się akcja serialu. Czy jest prawdopodobne, żebyśmy zamiast samochodami poruszali się komunikacją podniebną, a do stołu podawała nam mechaniczna gosposia? A może wizja przyszłości w kinowej wersji "Jetsonów" nieco się zmieni?

By się tego dowiedzieć, musimy trochę poczekać. Wydaje się jednak, że "Jetsonowie" pozostawiają więcej pola dla wyobraźni scenarzystów niż równie popularni , którzy aktorskiej wersji pełnometrażowej doczekali się w .

Perypetie Jetsonów, czyli przeciętnej rodzinki żyjącej w przyszłości, gościły na małych ekranach od . Serię wznowiono w latach , a łącznie powstało .

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj