Parafianowicz: Ukraina nie ma teraz dobrych sojuszników. Znajduje się w jednym z najgorszych momentów w swojej historii

| Aktualizacja:

Wyborcy mają pamięć złotej rybki. Czasem wystarczy przeczekać, by potem być traktowanym jak nowy polityk – mówią Michał Potocki i Zbigniew Parafianowicz, autorzy książki „Kryształowy fortepian. Zdrady i zwycięstwa Petra Poroszenki”

wróć do artykułu
 • ~europa wschodnia
  (2016-11-29 12:29)
  ukrainy jest jeden problem,ze ukraincy sa zaglupie aby byc panstwem niepodleglym,sami juz to nieraz udowodnili od czasow upadku ZSSR,ostatnio najszwiesze widac jak ten ich prezydent szpanelska i arogancka polityke prowadzi a glupi jak buc,ich panstwo na krawedzi samo unicestwienia jest a on grozi wszystkim w okolo za wszystko a nic nie robi i nie przyznaje do swoch bledow,juz bardzej beszczelnym albo hamowatym nie moze byc nikt inny.
 • ~Inżynier
  (2016-11-17 16:47)
  Ukraina nas interesuje i powinna interesować. Nie znam kompletnie autorów tego artykułu, ale ich spostrzeżenia nie wydaja się pozbawione sensu.
 • ~normalny ukrop
  (2016-11-04 14:09)
  Wolno też twoje Jeszcze Praga i Smoleńsk a zapomniałem o Berlinie Tam też byli nasi
 • ~orzeszko wolne wilno
  (2016-11-04 13:02)
  czy dziennik to gazeta ukrainska ? co oni nas obchodza ? kto pomaga nam ? przeciez ich parlament nawet nie uznal wolynskiego ludobojstwa.Im slabsza ukrainia, tym silniejsza Polska i powrot do Lwowi i w ogole na Kresy. Od 25 lat nie ma rzadu, ktory dazy do miedzynarodwo istniejacych wschodnich granic Polski. Jestesmy spadkobierca 2 Rp ? czy to bujda ? To jest ponizenie narodu ukrainskiego, ze musza rzadzic nimi obcy politykierzy. To hanba.
 • ~o co chodzi?
  (2016-11-04 12:26)
  czy tych dwóch jegomości to jest V kolumna? próbują na siłę zbliżyć 2 kraje z których żaden nie chce... my im nie wierzymy, oni mają większe aspiracje niż my - dlatego nie możemy się spotkać. poza tym ten temat interesuje już coraz mniej osób...

Może zainteresować Cię też: