• ~adsenior
    2015-02-25 22:33
    "Melomanom" zarzucającym słaby głos pani Kunickiej, umyka to, że nie jest to diva operowa, lecz piosenkarka. Proszę wymienić choć kilka wielkich głosów piosenkarek, mnie się nasuwają trzy: German, Geppert i Santor ps. następna sprawa, jedno z niewielu małżeństw "rozrywkowych", które było stałe, nie jak to się widzi ma 35 lat i trzecie małżeństwo.
  • ~Cezary Malinowski z Edmonton
    2015-02-24 14:19
    PANI HALINO, JEST PANI WSPANIALA. PIOSENKI LUBIE SLUCHAC W PANI WYKONANIU. TAK JAK PANI CZY URSZULA SIPINSKA JESTESCIE WSPANIALYMI KOBIETAMI I TAK TO WYGLADA.
  • ~goj niepokorny
    2015-06-11 08:36
    semici bardzo panoszyli się w czasach PRL w TV, za bardzo ... do dzisiaj nic się nie zmieniło ...
  • ~acha
    2015-02-27 10:41
    Bardzo mili i pełni elegancji zapominało się, że Niemcy i Ruskie wybili u nas inteligencję (stąd prawie sami hamulcowi bez honoru w Sejmie i rządzie)
  • ~as
    2015-02-22 23:55
    zgadzam sie z abebe, Maultko tresci i talentu ale sporo formy (onegdaj)
  • ~kolo
    2015-03-28 10:29
    Zdjęcie nr.7 to to dowód na to że promowano tylko żydów.
  • ~ewa koby
    2015-05-12 21:19
    skarzam pana haline kunicka ze uroduilaa tylko jedno dziecko i szantarzowala wszystkich polakow swoim marcinkiem to nie moralne ewa koby
  • ~@ewa koby
    2015-06-15 15:15
    tys naprawde DURNA czy tylko taka udajesz???
  • ~Karoline
    2015-06-06 09:00
    Nie przesładzajcie bo diablicą też potrafiła być zwłaszcza gdy już osiągnęła pełne poparcie gminy. A śpiewała średnio,zależy od gustu. Ja np. w owym czasie nie znosiłam głosu A.German jak i M. Callas choć obie królowały w swych gatunkach.
    Głos z definicji ma przemawiać do słuchacza...
  • ~ewa koby
    2015-05-11 19:07
    czy pohodzenie pani haliny kunickiej zrobi nastepna wojne euro pejczykom ala papiez gwardia bankow ewa koby to smutne