• ~USA
    (2015-06-30 03:47)
    polskie smutne mordy. po czym poznac polaka ? po jego mordzie , ciagle niezadowolony ciagle mu zle, gdyby zarabial nawet milion miesiecznie to chciallby 2 miliony a co ? nigdy nie moze sie nazrec . Polak golodupiec macha szabelka w strone Rosji a potem w pysk bedzie i sie dopiero obudzi.Amerykanie juz jada was bronic - Ha ha . LOL !!
  • ~normalne
    (2015-06-30 08:30)
    Polska jest biednym krajem i opowiadanie bzdet,że Polacy są ciągle niezadowoleni jest poniżej przeciętnej inteligencji. W tamtych czasach lansowało się politykę propagandy sukcesu i odpowiedzią na Polską biedę i reżim władz PRL miała być uśmiechnięta morda głupka.
  • ~O
    (2015-06-30 12:53)
    Fajne te stare zdjęcia. Dawne klimaty...
  • ~Sorry bardzo....
    (2015-06-30 07:39)
    ~USA2015-06-30 07:04
    polskie smutne mordy. po czym poznac polaka ? po jego mordzie , ciagle niezadowolony ciagle mu zle, gdyby zarabial nawet milion miesiecznie to chciallby 2 miliony a co ? nigdy nie moze sie nazrec . Polak golodupiec macha szabelka w strone Rosji a potem w pysk bedzie i sie dopiero obudzi.Amerykanie juz jada was bronic - Ha ha . LOL !!

    Jeżeli mieszkasz w USA to widzisz różnicę w poziomie cywilizacyjnym w porównaniu z Polską. Polska jest biednym krajem i opowiadanie bzdet,że Polacy są ciągle niezadowoleni jest poniżej przeciętnej inteligencji. Może tego nie wiesz, ale powielasz propagandowe slogany z czasów PRL. W tamtych czasach lansowało się politykę propagandy sukcesu i odpowiedzią na Polską biedę i reżim władz PRL miała być uśmiechnięta morda głupka.
  • ~Jacenko
    (2015-06-29 21:57)
    O Damięcki w kolejce po ryby.
  • ~TFU-j fan, adminie
    (2015-06-30 14:13)
    Najdziwniejsze jest, że ci co sie podpisują "USA" czy "Polak z Chicago" - przysyłają komentarze z rosyjskich serwerów, a ADMIN oczywiście niczego nie zauważa. Musimy zapamiętać ten dzień i godzinę, łatwiej w przyszłości będzie odnaleźć takiego admina...
  • ~KIERCELAK
    (2015-06-29 21:00)
    JEDNO SIE NA PRADZE NIE ZMIENILO ...MORDY...
  • ~warszawiak
    (2015-06-30 15:50)
    do USA
    Żal mi ciebie gastarbeiterze robolu budowlany z hameryki.
    jestem Polakiem i zapewne radzę sobie nie gorzej od Ciebie finansowo, a mieszkam w moim kraju.
    Po co ten jad na Polaków. Czy to społeczeństwo jest winne kroków ludzi ze sfer rządowych?
    A z czego mają się cieszyć ci ludzie?
    A tobie powodzenia polaczku na obczyźnie
  • ~ala
    (2016-03-09 13:28)
    weg er tej