Sasnal: Miałbym życzenie, żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki gnój do kanału

| Aktualizacja:

Bardziej niż januszów boję się nacjonalistów w koszulach pod krawatem. Miałbym życzenie: żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki gnój do kanału - mówi w rozmowie z DGP Wilhelm Sasnal.

wróć do artykułu
  • ~watra1
    (2017-06-22 05:26)
    Ot I kolejny durak. Moze I zdolny krasnal, ale glupi, oj glupio glupi.
  • ~qq
    (2017-06-21 08:33)
    sam się umyj
  • ~Soplic
    (2017-06-20 18:00)
    A ja czekam na deszcz który spłucze Sasnale i inne lewackie robale.
  • ~worg
    (2017-06-20 12:28)
    Cały endecki szłam do kanału... endecja zawsze współpracowała z każdym okupantem - od zaborów i druga wojnę światową po współpracę z komuna...
  • ~psycholog
    (2017-06-20 08:09)
    facet powinien być leczony przez psychiatrów.
  • ~XYZ
    (2017-06-19 16:54)
    Dureń i ćwierćinteligent. Operuje pojęciami których znaczenia nie zna. Endecja to nie nacjonalistyczne bojówki, ale przede wszystkim Dmowski i praca u podstaw. No ale Polska to taki zaściankowy kraj według typa więc może i Dmowskiego też by nie szanował. Szanuje tylko siebie pewnie.
  • ~odp.
    (2017-06-19 11:37)
    Kananejczycy zwani Fenicjanami stracili swoje państwo. Palestyńczycy stracili swoje państwo. Dlaczego? W wyniku czyich i jakich działań? I teraz wielki lament i biadolenie, że Polacy nie pozwalają sobie na to samo. Ano sobie nie pozwalamy i już.
  • ~kustosz
    (2017-06-19 06:10)
    Ktoś kiedyś powiedział : nie jest dobrym twórcą ten który nienawidzi , bo sztuka to piękno, dobro i prawda", panie sasnal. A pana jedynym motorem, z tego co pan mówi, jest nienawiść.
  • ~Zeus groMoWladny
    (2017-06-19 05:40)
    Zanim spadnie deszcz najpierw bedzie BURZA..... z piorunami i wtedy kto wie w co uderzy?!
  • ~39 lat na zas ra m zachodzie mieszkam
    (2017-06-19 04:16)
    jedz na zmywak do londynu nie bedziesz taki zatroskany do niczego innego sie na zachodzie nie nadajesz
  • ~Pola
    (2017-06-19 00:49)
    Zgadzam się z panem Sasnalem
  • ~Vester
    (2017-06-18 23:51)
    Osoba, ktora mowi o tolerancji a tolerancyjna nie jest traci wiarygodnosc. "Przy stole nie siedzial by z osoba z PIS... " zenada i brak tolerancji. Nazywa siebie osoba niezalezna. A zeby nie srodowiska lewicowe, ktore go wypromowaly za srodki publiczne to pewnie o Sasnalu nikt by nie slyszal. Z calym szacunkiem ale tezy pana Wilhelma, przestaly byc obiektywne i nie pasuja juz do tej rzeczywistosci. Wydaja sie byc nieprawdziwe i naciagane. Tezy dla lemingow😉
  • ~s
    (2017-06-18 22:37)
    POLONOFOB SASNAL
  • ~GROMIK
    (2017-06-18 12:17)
    Kompletnie oderwany facet od rzeczywistości. Był zwykłym faciem z Tarnowa, o którym nikt nic nie wiedział, klepał biedę i nagle stał się...cenionym, wybitnym, znanym artystą, bo namalował kilka obrazków na temat (uznawany przez GW, i inne podobne media) za słuszny...
  • ~Sokular
    (2017-06-18 09:17)
    Ma pan nazistowskie myślenie-jeszcze krok i nada sie pan do budowania obozów koncentracyjnych.
  • ~Laszlo
    (2017-06-18 08:20)
    Paradoks polskiego emigranta. Niby wraca taki odmieniony, a pierwsze co robi to dowala do polskiego piekiełka swoje 5 groszy i staje się jego częścią.
  • ~Hans
    (2017-06-18 06:23)
    Najlepiej takim wyjechać do Paryża i cieszyć że współżycia z islamistami
  • ~bez sumienia
    (2017-06-18 04:01)
    i za co sie sprzedales za pare dobrych butow i sweterek z kapturem a sumienie cie bedzie gryzlo do konca jak je masz.
  • ~redisbad
    (2017-06-17 23:22)
    rozumiem gościa, mam takie same myśli o lewactwie, żeby ich zmiotło
  • ~Świetlik.Finlandia
    (2017-06-17 21:21)
    Co za smutny człowiek z kompleksami które zwala na janusze itd. Żal takiego człowieka tylko. Ta nienawiść do wszystkiego co nie miesci sie w jego ograniczonej forma ukształtowaną w pseudo-wywodach i mądrościach z rozmów o niczym poraża.

Może zainteresować Cię też: