Sasnal: Miałbym życzenie, żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki gnój do kanału

| Aktualizacja:

Bardziej niż januszów boję się nacjonalistów w koszulach pod krawatem. Miałbym życzenie: żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki gnój do kanału - mówi w rozmowie z DGP Wilhelm Sasnal.

wróć do artykułu
  • ~JGK
    (2017-06-16 12:18)
    A gdzie jest wasza legendarna t o l e r a n c j a, którą tak sobie wycieracie gęby!
  • ~cycuś
    (2017-06-16 12:20)
    a to ci ciekawostka, gn.ój chce żeby zmyło gn.ój
  • ~Sokrates
    (2017-06-16 12:22)
    Miałbym życzenie żeby przyszedł deszcz i zmył cały ten lewacki **** do kanału. Cała twórczość kra_ Sasnala opiera się na tzw "postprawdzie". Kwaiorowa lewica, dla której nie liczy się historia źródłowa tylko zasada że jeśli fakty przeczą teorii tym gorzej dla faktów.
  • ~MK
    (2017-06-16 12:24)
    Sasnal jeśli coś będzie zmyte to raczej lewactwo.
  • ~według niego jestem kupą
    (2017-06-16 12:25)
    Innych ma za ***** a sam to kim jest? Gratuluję wysokiej samooceny!
  • ~krasnal
    (2017-06-16 12:27)
    Umyslowosc nastolatka
  • ~flinty sąsiad
    (2017-06-16 12:31)
    żal mi tego typa nienawiść do innych nie pozwala mu żyć jak normalnemu człowiekowi , a polske opluwać ile można? ja kocham mój kraj zawsze teraz i przedtem też jak geszeffciarstwo rządziło!
  • ~bolo kibol bejsbol
    (2017-06-16 12:34)
    ok, konstruktywna krytyka jest dopuszczalna, ale zeby od razu **** ??? nie rozumie co tych swiatowych ludzi, ktorych naprawde nikt za granica nie zna trzyma w tym kraju ?? przeciez gdzie indziej jest tak ladnie, demokratycznie i w ogole, dlaczego ten **************** tam w koncu nie jedzie ? bo tu juz inaczej nigdy nie bedzie, wrecz przeciwnie - wrca polska normalnosc, wstanie z kolan -my sie nie mamy czego wstydzic, bo jestesmy u siebie.
  • ~Nuik
    (2017-06-16 12:35)
    Nietolerancyjny zakompleksiony paranoik.
  • ~św.NH
    (2017-06-16 12:37)
    Swój kał se wąchaj w drodze do Moskwy czy Bruksy, to są ojców groby i święte pola chwały ty cymbale z łaźni czarta. Tu jest Najświętsza Matka Boska Królowa Polski!
  • ~Ajrnek
    (2017-06-16 12:39)
    Smutny dzięcioł
  • ~dixi
    (2017-06-16 12:40)
    trzymaj sie mocno - kratki sciekowej
  • ~AMARA
    (2017-06-16 12:45)
    Dzidziusiu, te pokłady ****** którym chcesz zalewać wszystko co ci się nie podoba, nosisz W SOBIE. Zalecam ostrą LEWATYWĘ i ODWYK..
  • ~t.
    (2017-06-16 12:47)
    Wot i lewacka tolerancja...
  • ~z zagranicy
    (2017-06-16 12:53)
    Sasnal ma jeden podstawowy problem; musi wracac do tej ¨okropnej¨ Polski, bo tylko tam moze robic za gwiazde. Tutaj raczej nikt go nie zna hehehe
  • ~mjk
    (2017-06-16 13:03)
    Czy wreszcie przyjdą czasy, w których skończy się cytowanie jak wyroczni pijackiego bełkotu byle menela?
  • ~bartolo
    (2017-06-16 13:12)
    Żal mi tego pana, poprawność polityczna wyprała mu mózg, a nienawiść do polski i polaków zżera go wewnętrznie. Nawet jak się czyta ten wywiad widać że nie jest mu z tym dobrze - ale komu jest dobrze żyć nienawiścią. Warto sobie odpuścić, nie mówię żeby od razu pokochać ludzi ale nauczyć się ich tolerować takich jakimi są.
  • ~ted
    (2017-06-16 13:13)
    Sasnal to mentalny bolszewik , wolnosc to on !!!
  • ~grzeg
    (2017-06-16 13:18)
    A więc jednak cham. Przykre.
  • ~Jurek
    (2017-06-16 13:22)
    Czlowieku, ty masz tak racje. Ale pewne partia porzadnie n a g n o i l a i teraz rosna chwasty wysoko, rozszerzaja sie i wyglada na to, ze z wielka aprobata rzadzacych, bo to im jest potrzebne, bo od tych " chwastow" maja najwieksze wsparcie!

Może zainteresować Cię też: