Sasnal: Miałbym życzenie, żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki gnój do kanału

| Aktualizacja:

Bardziej niż januszów boję się nacjonalistów w koszulach pod krawatem. Miałbym życzenie: żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki gnój do kanału - mówi w rozmowie z DGP Wilhelm Sasnal.

wróć do artykułu
  • ~Chr.
    (2017-06-17 09:44)
    No,facet mal racje ten PISs-owski narodowy socjalo-bolszewizm zagraza nie tylko poludniowo-wschodniej Polsce, Ale zagraza calej Polsce i Europy Wschodniej i srodkowej
  • ~MK
    (2017-06-16 12:24)
    Sasnal jeśli coś będzie zmyte to raczej lewactwo.
  • ~Don Biszkopt
    (2017-06-16 15:23)
    To jest potworne. Umysłowość potwora, nienawistnego Czerwonego Khmera. Ci ludzie stracili jakąkolwiek więź z polskością.
  • ~cycuś
    (2017-06-16 12:20)
    a to ci ciekawostka, gn.ój chce żeby zmyło gn.ój
  • ~J. Kaszanka
    (2017-06-17 02:35)
    PiS - Ponurzy i Smutni
  • ~GallAnonim
    (2017-06-17 01:14)
    Inteligentny facet. Takich obecnie w Polsce niestety coraz mniej ...
  • ~flinty sąsiad
    (2017-06-16 12:31)
    żal mi tego typa nienawiść do innych nie pozwala mu żyć jak normalnemu człowiekowi , a polske opluwać ile można? ja kocham mój kraj zawsze teraz i przedtem też jak geszeffciarstwo rządziło!
  • ~Sokrates
    (2017-06-16 12:22)
    Miałbym życzenie żeby przyszedł deszcz i zmył cały ten lewacki **** do kanału. Cała twórczość kra_ Sasnala opiera się na tzw "postprawdzie". Kwaiorowa lewica, dla której nie liczy się historia źródłowa tylko zasada że jeśli fakty przeczą teorii tym gorzej dla faktów.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-06-16 14:19)
    "Tak, Gross to zdecydowany głos rozsądku" - Tylko umysł prowincjonalnego ******* może nazwać konfabulanta, mistyfikatora, oszusta i oszczercę Grossa głosem rozsądku, nawet wbrew dowiedzionym kłamstwom temu polakożercy.
  • ~dixi
    (2017-06-16 12:40)
    trzymaj sie mocno - kratki sciekowej
  • ~wert
    (2017-06-16 18:28)
    Sasnal to hipokryta do kwadratu.Mówi tak " Po powrocie do Polski coś bardzo silnie mnie uderza. To jakaś taka dziwna poza facetów, których widzi się na ulicach – groźna mina, postawa konfrontacyjna, potrzeba pokazania innym, że są słabsi. Wyczuwa się klimat wiecznej samczej rywalizacji, której nie znoszę. Uważam, że Polska jest wyjątkowym krajem, jeśli chodzi o zawiść i złość, która w nas kipi." Następnie stwierdza " Nie wyobrażam sobie, żebym mógł przy jednym stole spokojnie rozmawiać z kimś, kto głosuje na PiS." To gdzie ta sasnalowa tolerancja?,gdzie poszanowanie drugiego człowieka o odmiennych poglądach politycznych?.Facio pokazuje swoje poczucie wyższości i nietolerancji.Co ON wielki światowy i światły SASNAL będzie spokojnie rozmawiał z jakimś zaściankowym nic nie rozumiejącym przygłupem z ciemnogrodu głosującym na PiS.
  • ~bolo kibol bejsbol
    (2017-06-16 12:34)
    ok, konstruktywna krytyka jest dopuszczalna, ale zeby od razu **** ??? nie rozumie co tych swiatowych ludzi, ktorych naprawde nikt za granica nie zna trzyma w tym kraju ?? przeciez gdzie indziej jest tak ladnie, demokratycznie i w ogole, dlaczego ten **************** tam w koncu nie jedzie ? bo tu juz inaczej nigdy nie bedzie, wrecz przeciwnie - wrca polska normalnosc, wstanie z kolan -my sie nie mamy czego wstydzic, bo jestesmy u siebie.
  • ~a,utor ni,eznany
    (2017-06-16 19:37)
    Miałbym życzenie, żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten pejsato-lewacki **** do kanału lacznie z autorem tych wypocin
  • ~Sokular
    (2017-06-18 09:17)
    Ma pan nazistowskie myślenie-jeszcze krok i nada sie pan do budowania obozów koncentracyjnych.
  • ~adaaa
    (2017-06-17 19:29)
    Mowa nienawiści . Chory człowiek
  • ~Nikita
    (2017-06-16 15:43)
    Ja natomiast marzę, ażeby przyszła burza i zmiotła ten beriowski **** ******** w którym od kilku dziesięcioleci tonie Polska. Będzie na pewno zdecydowanie mniej dokuczliwy fetor.
  • ~odp.
    (2017-06-19 11:37)
    Kananejczycy zwani Fenicjanami stracili swoje państwo. Palestyńczycy stracili swoje państwo. Dlaczego? W wyniku czyich i jakich działań? I teraz wielki lament i biadolenie, że Polacy nie pozwalają sobie na to samo. Ano sobie nie pozwalamy i już.
  • ~002245
    (2017-06-16 17:09)
    jeżeli głos grossa jest głosem rozsądku to jesteś z dogłębną wiedzą tamtych zdarzeń płaskomózgowcem jak twoja sztuka
  • ~Anna
    (2017-06-16 16:00)
    "Miałabym życzenie, żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten lewackii **** do kanału".
  • ~Janek Skandynawski
    (2017-06-16 19:54)
    wilhelm, jak cie sPOtkam, to masz w ry-ja odmozdzony F**rajerze. pozdro z norge

Może zainteresować Cię też: