Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz demonstracji przeciw "Klątwie"

| Aktualizacja:

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz demonstracji przeciw spektaklowi "Klątwa", która miała się rozpocząć w sobotę w najbliższym otoczeniu Teatru Powszechnego. Decyzja ta podyktowana była przebiegiem poprzedniego protestu - poinformował PAP rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk.

wróć do artykułu
  • ~ Kolkata
    (2017-07-17 14:30)
    To jest Odnowa w Duchu Świętym praktykowana przez pania Hanię.
  • ~gadojan
    (2017-07-15 13:38)
    Zakaz demonstrowania?...prezydentowo??? Hipokrytka
  • ~warszawiaku ocknii
    (2017-07-10 17:04)
    Czemu ten złodziej Walcowy--- POlszewicki jeszcze na wolności za usuwanie WARSZAWIAKÓW z DOMÓW
  • ~Gimnazialista
    (2017-06-30 11:46)
    Propaganda medialna,trzyma pis przy władzy.Kościół katolicki w Polsce trzyma się kurczowo władzy,bo bez niej ,byłby zmuszony wyść z pałaców i z otoczeniu służby,tak jak nakazuje Papierz Frańciszek
  • ~Coraz mniej smieszna ta menazeria
    (2017-06-18 12:28)
    "modlitwa różańcowa wynagradzająca Maryi Królowej Polski za bluźnierstwa przeciw Bogu, protest przeciw łamaniu Konstytucji przez Teatr Powszechny i deptaniu przez ten teatr prawa zabezpieczenia dowodów przestępstwa." To sa kabaretowe jaja! Zyjemy w katolickim kalifacie ? Wolnosc sztuki to dla niektorych pojecie nie so zdefiniowania?
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-05-26 18:36)
    BEZCZELNA RYFKA - ZA KOGO TY SIĘ MASZ ? DEFRAUDANTKO I POSPOLITA ZŁODZIEJKO .
  • ~Raccoon
    (2017-05-24 15:26)
    Widzę że dalej polaki-cebulaki sączą jad w internecie... Nie chcesz,nie oglądaj,nie każdy wierzy w waszego bożka.To nikomu krzywdy nie robi po za cebulandią...
  • ~Walec
    (2017-05-24 06:21)
    Gdzie ta demokracja o której mówicie a nikt jej nie widział. Silnia hipokryzji.
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2017-05-24 04:06)
    Ona PO prostu juz nie ma "nic" do stracenia!
  • ~siara
    (2017-05-24 04:01)
    Blokują wpisy
  • ~观察者;观察家
    (2017-05-24 03:37)
    Kto wybral na urzad prezydenta Warszawy ta szkodliwa cwaniare ? Ci ludzie maja powazny problem z glowa.
  • ~elf
    (2017-05-24 03:30)
    Odebrac urzad tej lampucerze i wyslac na powietrze swieze.
  • ~Pregierz
    (2017-05-24 03:10)
    Miejsce Bufetowej jest w zakladzie karnym. Wyrok : dozywocie za dzialania godzace w podstawy panstwa polskiego.Pytanie dlaczego ona jest jeszcze na wolnosci i oPOwiada jakies farmazony.
  • ~kotlet
    (2017-05-24 03:05)
    no zaczyna wracac totalitaryzm ale nie sadze zeby ktos chcial sluchac tej mongo l icy
  • ~Tola
    (2017-05-24 02:19)
    No dobrze, ale dlaczego reżyser, dyrektor teatru i odpowiedzialny za kulturę dyrektor z ratusza nie zostali wylani na zbity pysk ? Ponadto, gdzie ten cały wymiar sprawiedliwości ? Dlaczego nikt z w/wymienionych nie został wsadzony do kozy ? Kiedy wreszcie tak zreformują państwo, że za plucie narodowi w twarz artysta dostanie karę chłosty , a artystki wyszyńskopodobne dodatkowo bezpłatne ogolenie?
  • ~co tu udawac
    (2017-05-24 00:27)
    To sie popisala poparciem dla prymitywnego chamstwa , byle napluc na Polske. Osoby obcego pochodzenia, wyjatkowo rzadko identyfikuja sie z krajem , ktory je gosci.
  • ~Antifa sorosialna
    (2017-05-23 23:05)
    HGW nas zaprosi, my będziemy nawalać PO ry ju kogo POpadnie, nasz guru to batiuszka Stalin, socjalista międzynarodowy co ma więcej trupów na sumieniu jak Adolfik
  • ~dariusz
    (2017-05-23 22:38)
    Mowilem ludziom już dawno temu - ze ta lewacka oszustka ż...wka zawsze chciała zniszczyc Polakow i katolickie wartości - ale lemingi - oczywiście wierzyly jej a nie ludziom mowiacym prawdę.
  • ~HGW KAMIENICA
    (2017-05-23 22:29)
    oddaj zagrabione Polakom KAMIENICE i działki w Warszawie!!!
  • ~stańczyk
    (2017-05-23 22:23)
    Oświadczenie Teatru Powszechnego to zwykły nieartystyczny bełkot.

Może zainteresować Cię też: