• ~Emilia
    (2011-02-25 19:03)
    Wyszłam po pierwszej połowie. Szkoda kasy...
  • ~pan andżej
    (2011-01-10 15:34)
    panie pokazały kawałek gołego ciała i już polaczki się oburzają. gorzej niż w iranie :D
  • ~Edek
    (2010-12-16 11:50)
    Jeżeli zaprezentują taniec na rurze to też lecę do teatru.
  • ~Sfinks
    (2011-01-26 21:32)
    Spektakl w większości nudny, bez wyrazu, serialowy. Wyszedłem po pierwszej połowie.
  • ~edi
    (2012-03-13 20:30)
    uważam,że świetna jest Barbara Bursztynowicz najsłabiej Panie Klubowicz i Wolszczak
  • ~mietek
    (2012-02-25 17:22)
    Pakulnis i Wolszczak to jak patrze to mi sie odrazu miedzy nogami podnosi :)
  • ~ania
    (2011-06-15 14:37)
    Jestem zwolenniczką takich przedstawień. Przeczytałam o spektaklu w piśmie Fajf i od razu zamówiłam bilet na koniec czerwca. Mam nadzieję, że sztuka będzie równie ciekawa jak sam pomysł.
  • ~Ciężko pracujacy
    (2011-02-28 09:52)
    Noooooo, widze że za kasę to można dużo zrobić! Podatek od tych "wspaniałych" występów też pewnie zapłacą mniejszy. Artystki...Pozostaje życzyć paniom aby sie nie poprzeziębiały, bo w tym wieku to o chorobę nie trudno, a swoja drogą to musi byc naprawdę WIELKA SZTUKA i ciężka praca rozbierac się na deskach teatralnych i to kilka razy w tygodniu. "Wielka" komercyjna sztuka...
  • ~teatrolożka
    (2011-02-27 21:38)
    Malkontenci wychowani na płytkiej "sztuce" z telewizyjnych superprodukcji. Po komentarzach poznać można, że poszliście na nazwiska, a nie na sztukę. Nikt nie pisze właściwie o wymowie "Diweczyn z kalendarza", wszyscy komentują ciała.
    Ja podziwiam dystans grających pań do siebie i przełamanie własnych ograniczeń na scenie - trudna sztuka. Pani Bella - szczególne wyrazy uznania, cudo i majsterszty w najlepszym wydaniu. Pani bohaterka ma rację. Ach te ... Baby! Baby!
  • ~Beztalencie
    (2011-02-08 16:14)
    Prawdziwi smakosze sztuki co poniektorzy pewnie wy zagralibyscie lepiej idz to programu Mam Talent koneserzy sztuki