• ~oficer prowadzący
    (2016-04-11 14:05)
    Perwersyjna głupota platformeskich sztukmistrzów od antypolskiej propagandy - nie zna granic! Słusznie więc zrobiono, że wstrzymano propagowanie czegoś, co na miano sztuki przecież nie zasługuje, a nadaje się jedynie do ukojenia nerwów zboczeńcom i wariatom!
  • ~mmm
    (2016-04-11 14:05)
    Ciekawe, ze nie ma w sztuce baby z siusiakiem, co przez kadencję robiła za posła, kobiety, której mowa o pracach ziemnych w sejmie różni się od stenogramów, ciężkiej pracy polityków na cmentarzu, mordowaniu gałęzi przemysłu aby zadowolić enerdowską pionierkę, budowania demokracji przez osoby szkolone przez gru, i par homo, co to mają więcej potomstwa niż hetero itd. itp.
  • ~Der Szpicel
    (2016-04-11 14:11)
    A dlaczego nie napisano Stefan N,Donald T,Radosław S..i tym POdobnież
  • ~kisiek
    (2016-04-11 14:11)
    Przypominam, że jeszcze niedawno, PISF nie dał dotacji na film "Układ Zamknięty" a sponsorzy filmu Smoleńsk byli nękani kontrolami różnych urzędów..wtedy nikt z obecnych pseudo obrońców demokracji jakoś nie protestował??? Niech sobie tę sztukę reklamuje i wystawia Pani Krystyna Janda w swoim teatrze..ale nie za publiczne pieniądze..dość już obrażania uczuć Polaków i rodzin ofiar katastrofy w Smoleńsku
  • ~Soplic
    (2016-04-11 14:44)
    PiS ma TVP i niby z jakiej racji ma promować programy antypisowskie? Jakoś w tym spektaklu obok Jarosława K. Antoniego M. czy Andrzeja D. nie widzę Donalda T. Stefana N. czy Radka S. Jest wolność i niech sobie łajdak wystawia łajdacką sztukę, ale niech się nie domaga żeby ci których opluwa robili mu reklamę.
  • ~stach
    (2016-04-11 14:07)
    Niech pis sobie kupi bezludną wyspę i tak urządza kpinę polityczną i staje się pośmiewiskiem świata ! dziwaki Polityczne !
  • ~Polak
    (2016-04-11 14:41)
    Proponuje zrobić spektakl w Niemczech gdzie Merkel ma na bicepsie wytatuowane 1,5 mln (od liczby uchodźców) . Ciekawe co FAZ napisze :)
  • ~zorro
    (2016-04-11 15:09)
    Dorabianie Polsce gęby przez niemieckie media trwa od chwili przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma dnia, by dziennikarze zza Odry nie rzucali obelg pod naszym adresem. Codzienna histeria rozpętywana jest często w niemieckiej prasie przez Polaków z lewicowych i liberalnych środowisk. Nie brakuje też ścisłej współpracy. Pokazała to doskonale żenująca ustawka feministek w kościele św. Anny, o której sfilmowanie zatroszczyły się wspólnie „Gazeta Wyborcza”, TVN i ZDF. Cokolwiek zrobi PiS i tak zostanie skrytykowane. Opozycja kolaborująca z unijnymi politykami tropi, węszy i pomawia. Pretekstem do politycznej awantury jest wszystko. Byle tylko pogłębić podziały, wzmocnić agresję, wywołać trwałą niechęć wobec nowej władzy i doprowadzić do wcześniejszych wyborów. Skąd ta agresja? Bo PiS nie zamierza cofnąć się przed wspieraniem polskiego interesu, co odbędzie się kosztem międzynarodowych potentatów. Najgłośniej krzyczą ci, którzy zarabiali dotąd na słabości naszego państwa.
  • ~Inspicjent
    (2016-04-11 16:56)
    Po starej znajomości podrzucam skecz do tego spektaklu - zupełnie gratis! @ Tusk i Komorowski zawitali w trakcie kampanii wyborczej do Rybnika. Żeby ustalić bez swiadków intymne szczególy spotkania z wyborcami - dla niepoznaki wypożyczyli łódkę i wędki i wypłynęli na Zalew Rybnicki (ten sam, do którego dla upozorowania samobójstwa rzuciły sie poćwiartowane zwłoki Eugeniusza Wróbla). Dobrze dokarmione Wróblem ryby obrodziły i nasi dwaj panowie w łódce, zajęci rozmowa na tematy najwyższej wagi państwowej, nie zauważyli nawet jak mieli pełen cebrzyk dorodnych węgorzy. Już mieli zacząć wiosłować do brzegu, ale nagle Tusk mówi: „Wiesz - ryby tak tu biorą, że powinniśmy sobie zapamiętać to miejsce”. Słysząc to Komorowski maluje na dnie łodzi duży czerwony krzyż. A na to Tusk caly zafrasowany: „Ty - to nam i tak nic nie da, bo następnym razem na pewno dostaniemy inną łódkę.”
  • ~Wdzięczny Naród
    (2016-04-11 16:16)
    @ ~W niewyjaśnionych do końca okolicznościach program został jednak zdjęty.------------ @ ~W niewyjaśnionych do końca okolicznościach program został jednak zdjęty.------------ @ ~W niewyjaśnionych do końca okolicznościach program został jednak zdjęty.--------- - - - - Więc powiemy wam tylko jedno - bezmyślna "dziennikarska" gimbazo z der Dziennika - w takim razie najpierw (zgodnie z zasadami dziennikarskiej sztuki) wyjaśnijcie sprawę do końca, zamiast nam tu per-do-lić za uszami, siać zamęt, nie-na-wiść i nie-zgo-dę oraz szukać taniej brukowej sensacji i nam ją wciskać! - - Prosimy o przysłowiową "KAWĘ NA ŁAWĘ"!!! A jak jej nie macie i nie umiecie jej nam dostarczyć - to m o r d y w kubeł - wy płatne s z w a b s k i e pachołki! Pomyje Polacy w Polsce od zawsze zwyczajowo wylewają do ścieku albo ś wi niom do koryta - a że Niemcy je z takim apetytem chłepczą, siorbią je z ukontentowaniem i po-pier-du-ją przy tym z satysfakcją - to jest ich narodowy problem, którego my Polacy za nich rozwiązywać ani się w ogóle nim zajmować nie mamy zamiaru!