• ~józio
    (2010-12-17 07:41)
    I CO TU MA KUNSZT MISTRZOWSKI AKTORA -nie należy do PIS-to szumowina-A JA TWIERDZE ZE należec do PIS-to jak ZDRADA NARODU-SWINSTWO I PODŁOŚC -I MORALNOSC BELZEBUBA
  • ~~ TONY
    (2010-10-18 21:24)
    Powinien POŻEGNAĆ SIĘ po tych swoich reklamach i innych cyrkach , nawet KĄPIĄC SIĘ w swojej rezydencji W BASENIE Z ŁÓGIEM SODOWYM ! ! !
  • ~jacek
    (2010-10-18 21:58)
    Kondrat to palikocia szumowina i nic ponad to. Zachwycacie się tym obłudnikiem bo jesteście skończonymi idiotami.
  • ~kika 2
    (2010-10-19 09:48)
    Jakie miłe życzenia urodzinowe moich poprzedników. Panie Marku co najmniej stu lat !
  • ~gość
    (2010-10-19 20:05)
    "W BASENIE Z ŁÓGIEM SODOWYM ! ! !"
    "palikocia szumowina"

    Adaś M. skwitowałby te "wypowiedzi" dosadnie ale smacznie. Jako filolog, także.

    ciepło pamiętam "Zaklęte rewiry", wcześniejszą "Historię..." juz jak przez mgłę. "Kwiatkowski" zły nie był; wcześniej u Kutza w "Zawróconym" mała rola, urzędnika MSW, warta uwagi. U Pasikowskiego czarny charakter, na szczęscie więcej było ról "bohaterów pozytywnych" górnolotnie pisząc.

    Stu lat Szanowny Panie Marku !
  • ~wojtek
    (2010-11-10 21:44)
    Fakt - był dobry. Ale pamięć o dobrym aktorze pomału się zaciera na rzecz nachalnego ślizgacza, który z TV wciska ludzom tani kit za pieniądze lichwiarzy. No i ta mało sympatyczna, najnowsza rola celebryta i komentatora politycznego. Całkowicie zbędne. A tak poza tym. Chyba winny interes nie kwitnie skoro pan Marek musi nas codziennie odwiedzać w domach ze swoją wykwitną ofertą. To jak w końcu? Kim pan jest? NIezdolnym winiarzem czy zdolnym reklamiarzem? Bo aktorem już podobno nie.
  • ~solar
    (2010-11-25 11:20)
    Szanowny Panie Marku.
    Szkoda, że Pana więcej nie zobaczymy na ekranie. Niech Pan chociaż wywiadów udziela abyśmy mogli się cieszyć Pana piękną mową. Jeszce raz sto lat!!!
  • ~włodek
    (2010-11-27 20:16)
    Złośliwców nigdy nie brakło. Sto lat!
  • ~sakata
    (2013-07-19 14:57)