• ~Krzysztof
    (2011-03-05 08:33)
    Tak wspaniała aktorka nie będzie już takiej osoby co by ją zastąpiła.
    Odeszła tam gdzie będą ją też słuchać i podziwiać.
    Właśnie moja Mamusia też jest po tamtej stronie
    i miała 93 lata.
    Niech odpoczywa w spokoju
  • ~Agnieszka
    (2011-03-05 20:22)
    Zawsze bede pamietała Pania Irene,czytająca "Anie z Zielonego Wzgórza".
    Dziekuję za wszystko.
    Spoczywaj w pokoju.
  • ~ewa koby
    (2011-05-05 20:42)
    przepraszam za ta kobiete ze umarla jak moja mama i wszyscy co nie powinni umrzec
  • ~Ewa
    (2011-03-14 13:31)
    Nigdy nie zapomne tej wspanialej AKTORKI jaka byla nasza ukochana Pani Irena
    znalam Jej wszystkie piosenki , role teatralne i kabaretowe - w czasie mojej mlodosci spiewalysmy je razem z moja siostra przy kazdej mozliwej okazji. Gdy wyemigrowalam do Stanow ogladalam na Polonii wszystlkie powtorki filmow, kabaretow, gdzie wystepowala Pani Irena. Byla w mojej rodzinie od zawsze i towarzyszyla nam przez cale nasze zycie. Moje dzieci, ktore teraz sa po trzydziestce znaja tez bardzo dobrze Pania Irene i prosza mnie o Jej piosenki.
    Marzy mi sie komplet DVD or CD dorobku Pani Ireny, ktory mialabym w domu na Obczyznie. Oprocz usmiechu Pani Irena potrafila wywolac lzy tesknoty za ukochana Ojczyzna.. Dziekuje za wszystko Pani Irenko - jest Pani teraz w lepszym swiecie ale my tu wszyscy na tym ziemskim padole juz tesknimy za Pania!! Niech Pania Bog ma w swojej opiece i przy swoim boku..
  • ~Piotr
    (2011-03-13 19:35)
    Wspaniała Pani Irenka napewno jej nie zapomne,takich aktorek jak pani Irena czy tez Hanka Bielicka sie nie zapomina,na zawsze pozostaja w sercuBylas wspaniala Odpoczywaj w Pokoju
  • ~Zofia,Maria
    (2011-03-08 12:19)
    Pani Irena pokazała nam , żeby dobrym być to nie ciuchy najdroższe i dziesiątki torebek i par butów tylko to co masz do przekazania ze swego serca innym.Innym niosła radość życia, była prosta, zwyczajna i miała ciągły uśmiech na twarzy czego nam polakom-ponurakom brakuje.Wspaniała aktorka idąca normalną drogą do kariery - była zawsze sobą nie musiała się rozbierać by robić karierę.W Domu Ojca - spoczywaj w pokoju !
  • ~[*]
    (2011-03-07 20:19)
    [*] pani Ireno zapamiętamy panią takiej kobiety pracującej to już na pewno nigdy nie będzie [*]
  • ~rl
    (2011-03-06 18:19)
    Naprawdę że bardzo lubiana aktorka Irena Kwiatkowska to najwspanialej...
  • ~Piotr
    (2011-03-06 14:53)
    Wielka ,wielka nie powetowana strata. Takich osob nie zastapi nie nigdy.
  • ~Halina
    (2011-03-05 20:25)
    3 marca to smutny dzień dla mnie uwielbiałam Panią Irenę za poczucie humoru
    , w 1991 r.też 3 marca zmarł mój Tato , dla mnie podwójny smutek,