• ~zeze
    (2014-08-15 13:36)
    Moja żona nigdy by się nie znizyła do takeigo poziomu jak te laski. a jest naprawdę piękną kobietą
  • ~Raxell
    (2011-05-25 17:23)
    Chyba wszyscy wiedza ze tylko przez lozko mozna zostac aktorem/aktorka, modelem/modelka czy inna znana postacia w miedzynarodowej orgii...Oczywiscie mona miec tez koneksje rodzinne/rasowe
  • ~olo
    (2011-05-25 15:45)
    panienki i panowie którzy są chyba ich dziadkami.
  • ~Don Myszores
    (2014-03-04 09:28)
    Wyrasta nam następca Hugh Heffnera.
  • ~mkk
    (2014-03-26 09:56)
    Grójec, Wąchock i Pińczów są eliarnymi miejscami w poównaniu z Pujszo Yacht PArty.

    Dziś wynajęcia jachtu przycumowanego w okolicach Cannes to 2000 euro za imprezkę. Ze światłami, girlandami, banderową galą...
    Obsługa kelnerska = 500 euro.
    Catering dostarczany standardowo w plastikowych pojemnikach na pokład, a potem wykłądany na szklaną zastawe tez przywiezioną w paczkach = 15 euro od osoby. (Całą "logistykę" obsuguje jeden samochodzik Partner Combi.)
    Ubezpieczenie imprezy = 300 euro.
    Ochrona = 700 euro.
    Wysłanei zaproszeń do głupiutkich polskich "gwiazdorów" = 100 euro z drukiem i kurierem.
    A głupitkie polskie Gwiazdeczki potuptają na Pujszo Yacht, bo myslą , głupie, ze to PAnisko Pujszo ma jacht, ma miesjce w marinie na stałe, etc.
    W ten sposób cały koszt imprezki dla P. Pujszo ca. 7 000 euro. Tyle, co markowy rower górski.
    TANIOCHA!!!
    BAZAR!!!
    MAGIEL!!!

    A giewałtu w gazetach na ten temat, jak w tu DGP, mnóóóstwo.
    Tak się ubogimi środkami robi tani rozgłos.
  • ~Jurek
    (2014-12-26 13:33)
    Co właściwie nakręcił reżyser Pujszo?
  • ~LSD
    (2014-02-16 23:38)
    Dubaj po polsku
  • ~jaco
    (2015-03-21 18:25)
    re: ~Zagranica2014-03-19 13:15 tak sie sklada ze duzo z nich nie ma polskich korzeni
  • ~lola
    (2014-01-10 11:39)
    Mam odruchy wymiotne na takie towarzystwo...
  • ~BB
    (2011-05-25 09:47)
    takie tam towarzystwo wzajemnej adoracji gdzie każdy sobie coś załatwia Włodarczyk rolę ,,dama ,, z Białegostoku możliwość pokazania się na wybiegu i możliwość poznania jeszcze zasobniejszego portfela .