• ~Troszku pokory
    (2011-12-05 07:43)
    Hanuszkiewicz współtworzył największy teatr na świecie

    Najwięksi współcześni twórcy, to twórcy teatrum wojny.
  • ~Dorota
    (2011-12-05 09:28)
    Wielki Aktor Piękny człowiek [*]
  • ~bz
    (2011-12-05 02:45)
    wieczny odpoczynek...
  • ~Jesienny
    (2011-12-04 19:28)
    ,,,Wielki Człowiek,,,
  • ~Żyj i pozwól umrzeć
    (2011-12-05 07:17)
    Mi on nie przeszkadzał.Zatem należy postawić proste pytanie - Czy musiał umrzeć?
  • ~Taka musiała być konieczność dziejowa.
    (2011-12-05 07:36)
    ~Żyj i pozwól umrzeć2011-12-05 07:17
    Mi on nie przeszkadzał.Zatem należy postawić proste pytanie - Czy musiał umrzeć?


    Na tak postawione pytanie należy opowiedzieć z calom stanowością, jak powiedzieliby twórcy stanu wojennego - Widocznie musiał skoro był umarł. Taka musiała być konieczność dziejowa.
  • ~jochan
    (2011-12-05 09:30)
    UWIELBIAL MLODE STUDENTKI WYBIERAL SOBIE I SEMESTR ZDANY:
  • ~A po co?
    (2011-12-05 10:00)
    ~jochan2011-12-05 09:30
    UWIELBIAL MLODE STUDENTKI WYBIERAL SOBIE I SEMESTR ZDANY:

    A co on z nimi robił ? Ale z tym chyba lekka przesada, nie jest to możliwe, bo SB czuwało nad moralnością Polaków. Obecnie również są służby, które czuwają, aby sodomia i gomoria nie zagościła na polskich uczelniach i polskich domach. Oczywiście władza jest poza kontrolą, no chyba że jest potrzebny hak na kogoś, wtedy sporządza się materiał zabezpieczający, jak to było w przypadku Samoobrony i po krzyku - problem z głowy.
  • ~EWA KOBY
    (2011-12-14 05:16)
    UWIELBIALAM JEGO NIE MIALAM POJECIA ZE JEST TAKI STARY TEZ CHCIALABYM BYC STUDENTA NA JEDZENIU SIE SKONCZYLO
  • ~EWA KOBY