• ~no nie wiem
    (2011-12-23 22:39)
    Czy kwasniewski zostal by prezydentem Polski gdyby na plakatach z jego fajcata byl POdpis Izaak Stolzman?
  • ~Stanisław Michalkiewicz vel Mordechaj Kundelman
    (2011-12-18 20:08)
    Cóż mogę rzec, no tak, to prawda. Szalom, bracia Polacy
  • ~Gusiek460
    (2011-12-30 13:14)
    re- klika. Tak jeszcze przy okazji polecam jako cotygodniową lekturę wychodzący od 15 lat jedyny narodowy tygodnik "TYLKO POLSKA" Piszą tam o tym, o czym inni BOJĄ SIĘ NAWET POMYŚLEĆ. Miłej lektury a przy okazji nauki najnowsze j i nie tylko, historii Polski.
  • ~re:Gusiek
    (2011-12-23 20:13)
    Nie wiem gdzie odpisales- ale to co napisales jest dowodem , ze prawdziwi
    Polacy to dlupki- nie nadaja sie na "wyzsze stanowiska". Ustepuja je cudzoziemcom.
  • ~RODAK
    (2011-12-24 01:42)
    Czerwona gnida-- darmozjad- po PZPR SZUJA - SKRUT- PACHOLEK CCCP , ?
  • ~Gusiek460
    (2011-12-30 13:03)
    re-klika. - Nie znam, ale również serdeczne, polskie dzięki.
  • ~klika..
    (2011-12-23 16:55)
    Gusiek 460 Serdeczne pozdrowienia przesylają: rebe koba wasyl kismet kolo and Mirislaus Van der Raszyn.
  • ~xex
    (2011-12-17 09:11)
    @~realista: To przykazanie Salonu - coś w stylu "nie wymieniaj imienia pana boga (Adama) swego nadaremno"?
  • ~EWA KOBY
    (2012-01-14 16:40)
    WYDRA ZAMIENILA NA NIE MEZCZYZNE ALE OBCE NAZWISKO BYLO INN POZDRAWIAM MOJA PROFESORKE NIEMEN TO TEZ RZEKA PRZYKRA LEKTURA A O TE MANIPULACJE CHODZILO DZIWNY TEN SWIAT
  • ~EWA KOBY