• ~jola
    (2012-12-11 11:11)
    DGP schodzi na psy
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-11 07:36)
    Niezła laseczka, oj niezła laseczka, posadziłbym ją.
  • ~Greg
    (2012-12-11 08:22)
    5 - najlepsze jej zdjęcie
  • ~bene
    (2012-12-11 09:12)
    No i stało się... wśród tylu pięknych Polek, cały czas wałkuje się o dziewczęciu o kaczych ustach z botoksem i piersiach z sylikonem...
    O gustach się nie rozmawia, więc użyję sakramentalnego "moim zdaniem".
    Moim zdaniem, pani Siwiec jest brzydka i kompletnie nienaturalna.
  • ~aaa
    (2012-12-11 10:14)
    tragedia, tylko dla fetyszystów,
  • ~WIELBICIEL
    (2012-12-11 10:27)
    Ten "wybitny artysta" jest tak samo znakomitym i uznanym fotografikiem, jak gej Tyszka. Nikt o nim w świecie nie słyszał!
    Najbardziej znany jest na warszawskiej Pradze, gdzie ma zakładzik fotograficzny. No i na imię ma Robert, a ta ksywa Robby tak pasuje do niego, jak wołanie na typowego menela Johnny.
    Przeczytajcie sobie jego internetową stronę, napisaną angielskimi słowami, bo o języku angielskim trudno mówić. Można zdechnąć ze śmiechu, czytając ten tekst i pokiwać zarazem głową nad prymitywizmem tego gostka.
    Co do Natalii Siwiec - to luksusuwa pro...fesjonalistka. Jej "mąż" to biseksualista, który prowadził brazyliski odział FM Group World...obydwoje przyjaźnią się z Andrzejem i Arturem Trawińskimi (na liście 100 najbogatszych Polaków).
    Na temat tej "przyjaźni" można wiele powiedzieć...
  • ~jon kipur
    (2012-12-11 11:15)
    a dlaczego nie mozna wyrazic swojej opini o swiecie hanuka.ja uwazam ze wszyscy starozakonni powinni isc w slady posla biedronia i jurora piroga wtedy zapanuje pokoj na bliskim wschodzie.
  • ~Salvatore Dali
    (2012-12-11 23:51)
    Lepsze zdjęcia pstrykałem Zenitem,w 4 roku swojego życia...3 i 5 po prostu "genialne".Ile w nich artyzmu i debilizmu,mieszanka miernoty z durnotą.Gów.o owinęło się w papierek i udaje że cukierek
  • ~Foto
    (2012-12-12 11:51)
    Zdjęcie nr 3 to arcydzieło ha, ha, ha .. A w ogóle to z bliska coś nie tak z tą jej buzią.
  • ~Pan Janek
    (2012-12-30 23:51)
    Powiem szczerze mam 50 lat z daleka wyglada atrakcyjnie ale jak z bliska spojrzy sie na jej usta ochyda czysty glonojad kto jej podsunol taki pomys zeby tak gebe oszpecic jaka z niej Miss Euro o wile ładniejsze były inne naturalne Polki lub Hiszpanki