Koncert odbędzie się w ramach promocji albumu "Tylko dla dorosłych". Obok Ostrego, Kochana, DJ Haema i LDZ Orkiestry zaprezentuje się wschodząca gwiazda z Detroit - wokalista znany jako Cadillac Dale.

Amerykański autor i producent znany jest już polskiej publice z gościnnych udziałów na płytach O.S.T.R.-a "Ja tu tylko sprzątam" oraz "O.C.B.". Urodzony we wschodniej części Detroit, całe dzieciństwo spędził na podwórku, gdzie grał w baseball i słuchał muzyki. Nie mógł uniknąć inspiracji ze strony wielkich gwiazd rodzimego Motown, jak Smokey Robinson czy The Temptations.

Z wiekiem, jego zainteresowania muzyczne podążały w nowych kierunkach. Podłapał funk George'a Clintona w wieku 12 lat, w wieku 16 lat był housowym DJ-em. Punktem zwrotnym w jego karierze był występ w popularnym programie radiowym "Showtime at The Apollo".

Artysta wystąpił gościnnie w przeboju grupy Black Lagoon "Star" oraz w rockowo-hiphopowym crossoverze z raperem Hush. Bilety na poznański koncert O.S.T.R-a i Cadillaca Dale'a są do nabycia w CIM, Rock Long Luck, sklepie Vert, Gazeta Cafe, Carton Shopie i na Bilety24.pl.