Zmarła piosenkarka Katarzyna Sobczyk

Katarzyna Sobczyk - polska piosenkarka, popularna w okresie big bitu, znana m.in. z piosenek "O mnie się nie martw", "Trzynastego", "Nie bądź taki szybki Bill" - zmarła w Warszawie - poinformowali jej przyjaciele. Miała 65 lat.

wróć do artykułu
  • ~Dawid Sobczyk
    (2010-10-16 21:38)
    ciociu może nie wiedziałaś o moim istnieniu ale chce byś wiedziała że zawsze w moim sercu twoje piosenki będą gościć
  • ~djkytol
    (2010-07-31 22:15)
    zmarła też Krystyna Stolarska "Gayga" to wielka strata dla polskiej estrady :(
  • ~anna ryzinska
    (2010-07-31 18:37)
    kochalam cie kasiu,spiewalas pieknie,moglas jeszcze zyc,odeszlas do swojego ksiecia,a nam zostawilas wspomnienia,i piekne posenki,mialas moje lata,zostawilas synaoraz meza,w smutku,tylko bardzo boli,ze kochane osoby oddaly cie do hospicjum,jak tak mozna,boli,bardzo boli,spoczywaj w pokoju kasienko,
  • ~siuhaj
    (2010-07-30 11:30)
    Kasiu zostawiłaś mnie samego. Niech dobry Bóg przytuli Cię do swego serca. Odpoczywaj w pokoju wiecznym
  • ~siuhaj
    (2010-07-30 11:23)
    Kasiu! zabrałaś mi młodość i zostawiła samego. Niech dobry Bóg okryje Cię płaszczem swojej opatrzności i przytuli do serca swego. Odpoczywaj w pokoju świętym.
  • ~romank
    (2010-07-30 06:48)
    Swietne piosenki pozostana w pamieci, los podobny i zyciowe perypetie jak wiekszosci emigrantow
  • ~Helenka
    (2010-07-29 23:16)
    Czy tam gdzie świeci złoty wóz oglądasz ziemię w swoich snach ,
    gdzie pozostała z tamtych dni niby wspomnienie ...
    Piosenki Twoje żyją w pamięci.Dziękuję
  • ~nastolatka lat 60-tych
    (2010-07-29 19:04)
    Dzięki Pani Kasiu za wspaniałe przeboje które rozświetliły
    mój świat i sprawiły że jako 15 letnia nastolatka śpiewająca "trzynastego"
    byłam w różowym zaczarowanym świecie.

    Przesyłam Pani bukiet zapominajek bo nigdy o Pani nie zapomnę
    i wraz z milionami Polaków będę nadal śpiewała Pani przeboje.
  • ~marcelek1
    (2010-07-29 14:52)
    Śliczna Pani Kasiu, dzięki za cudne piosenki!
  • ~zniesmaczona kuchtą
    (2010-07-29 11:37)
    Do: ~kuchta -- coś ci w życiu nie wychodzi, że jesteś taka wredna?... może do psychoanalityka po poradę a nie wyżywać się w internecie, w dodatku bez taktu i kultury! Więcej empatii..., jeśli wiesz, co to takiego?...
  • ~B-62
    (2010-07-29 10:07)
    Przejeżdżając często przez Tyczyn nucę jej piosenki i wracam myślami do swojej młodości. Kiedy mam chandrę puszczam płytę o Małym Księciu. Dziękuję Pani Kasiu!
  • ~kuchta
    (2010-07-29 09:58)
    jako prawdziwa patriotka Polka żyła na Zachodzie, no i potem patriotyzm diabli wzięli i jak trwoga to do Boga no i too late, przekompinowała
  • ~smutna
    (2010-07-29 09:28)
    Do: "jedynie myślącej " i sprawiedliwej" - mogłyście sobie darować tu, w tym miejscu swoje komentarze. W tej chwili zupełnie nie na miejscu. No cóż, niektórzy tak mają, byle dokopać!...
  • ~rówieśnica Irena
    (2010-07-29 09:22)
    Zostanie po Pani wiele ciepłych wspomnień i te piosenki... "Był taki ktoś"...
  • ~sprawiedliwa
    (2010-07-29 09:13)
    skoro się zdecydowała porzucić swój kraj i korzystać z zachodu to dlaczego tam się nie leczyła tylko naciągała polską służbę zdrowia? czy nagłe było coś lepszego w Polsce? oj Polacy Polacy ależ wy jesteście pokrętni i to się mści
  • ~65-latek
    (2010-07-29 09:07)
    Śpij spkojnie Kasieńko.
    My -Twoje pokolenie- nie zapomnimy Cię.
    Zawsze będziesz w naszej pamięci.
  • ~jedyna myśląca w RP
    (2010-07-29 09:01)
    przekombinowała biedactwo myślała że może dowolnie korzystać z tzw. Zachodu no i klapa!!! i w dodatku nie dbać o swoją przyszłość i zdrowie i się zemściło prawdopodobnie to chciwość była przyczyną śmierci!!!
  • ~stanisława okularczyk
    (2010-07-29 08:41)
    Żegnaj Kasiu,odpoczywaj,ślę Ci podziękowania za radości słuchania jakimi nas obdarzałaś.Cześć Twojej pamięci.
  • ~fan
    (2010-07-29 08:34)
    Moja piękna, wspaniała Kasia. Szok, smutek i żal.
  • ~Ula
    (2010-07-29 08:16)
    Dziekuję za "małego księcia"

Może zainteresować Cię też: