Zmarła piosenkarka Katarzyna Sobczyk

Katarzyna Sobczyk - polska piosenkarka, popularna w okresie big bitu, znana m.in. z piosenek "O mnie się nie martw", "Trzynastego", "Nie bądź taki szybki Bill" - zmarła w Warszawie - poinformowali jej przyjaciele. Miała 65 lat.

wróć do artykułu
  • ~~cichy wielbiciel~
    (2010-07-28 22:30)
    Dziękuję Pani Kasiu za wszystko!
  • ~W zalobie
    (2010-07-28 22:39)
    Pani Kasiu dzieki za Pani spiew - zostanie na wieki w mojej pamieci..
    Niech Pani spiew roznosi sie w niebie
  • ~mol
    (2010-07-28 22:41)
    pozostaniesz w mym sercu na zawsze!
  • ~Ausiedler po 65
    (2010-07-28 22:58)
    Dobrzy ludzie odchodza a szkoda .Pani mogla jeszcze zyc ,spiewac a tu nagle koniec.
    Niech dobry Bog ma pania w opiece.
  • ~władysław l. 59
    (2010-07-28 23:12)
    Pani Katarzyno, nasza wielka niezapomnianymi przebojami młodości! Taki żal, taki żal ...
  • ~Bartek 39
    (2010-07-29 00:39)
    Niech Ci aniolowie spiewaia o Malym Ksieciu
  • ~fan
    (2010-07-29 01:09)
    to była kobieta o wielkiej urodzie
  • ~WINN
    (2010-07-29 05:35)
    Wielki zal i wielki smutek gdy odchodza towarzysze naszego dziecinstwa i mlodosci
  • ~kaska
    (2010-07-29 07:10)
    Apel do kobiet emigrantek, placcie ubezpieczenie.Podjete od razu leczenie daje efekty od razu. Moja siostra jest 7 lat po operacji i spokojnie. Znam takze przypadek 32 letniej Polki, ktora za pozno poszla do lekarza, moze dlatego ze miala 2 letnie dziecko i nie zdawala sobie sprawy, ze moze byc taka chora. Przerzuty w calym organizmie. A tam nikt nie opawiada ze wszystko bedzie dobrze, mowia wprost zostalo jej okolo 3 lat zycia.
  • ~ozzy
    (2010-07-29 07:26)
    Jestes tam, gdzie maly ksiaze
  • ~Zenek44
    (2010-07-29 07:57)
    Lata sześćdziesiąte przyniosły nam piękne, melodyjne piosenki. Kasia Sobczyk będąc dziewczyną o wyjątkowej urodzie i mająca miły głos zapadła nam głęboko w pamięci . Żegnaj Kasiu. Jest mi smutno, jak by odeszła najbliższa osoba.
  • ~sprawiedliwa oliwa
    (2010-07-29 08:14)
    a propos KASKA, kaska i jeszcze raz kaska (niech jej ziemią lekką będzie) ale lubiło się emigrować korzystać za granicą i jak trwoga to do Boga patriotyzm (ale ten specyficzny polski) się odzywa i raczej KASKA!!! bdb nie smaczne
  • ~Ula
    (2010-07-29 08:16)
    Dziekuję za "małego księcia"
  • ~fan
    (2010-07-29 08:34)
    Moja piękna, wspaniała Kasia. Szok, smutek i żal.
  • ~stanisława okularczyk
    (2010-07-29 08:41)
    Żegnaj Kasiu,odpoczywaj,ślę Ci podziękowania za radości słuchania jakimi nas obdarzałaś.Cześć Twojej pamięci.
  • ~jedyna myśląca w RP
    (2010-07-29 09:01)
    przekombinowała biedactwo myślała że może dowolnie korzystać z tzw. Zachodu no i klapa!!! i w dodatku nie dbać o swoją przyszłość i zdrowie i się zemściło prawdopodobnie to chciwość była przyczyną śmierci!!!
  • ~65-latek
    (2010-07-29 09:07)
    Śpij spkojnie Kasieńko.
    My -Twoje pokolenie- nie zapomnimy Cię.
    Zawsze będziesz w naszej pamięci.
  • ~sprawiedliwa
    (2010-07-29 09:13)
    skoro się zdecydowała porzucić swój kraj i korzystać z zachodu to dlaczego tam się nie leczyła tylko naciągała polską służbę zdrowia? czy nagłe było coś lepszego w Polsce? oj Polacy Polacy ależ wy jesteście pokrętni i to się mści
  • ~rówieśnica Irena