Cezar dla Polańskiego

| Aktualizacja:

Dramat Xaviera Beauvois "Ludzie Boga" otrzymał w piątek w Paryżu najwyższą francuską nagrodę filmową – Cezara – za najlepszy film. Romana Polańskiego twórcę "Autora Widmo" wybrano najlepszym reżyserem.

wróć do artykułu
  • ~tadek
    (2011-03-01 08:54)
    re:tadek - oczywiście miałem na myśli alkohol przez samo h
  • ~tadek
    (2011-03-01 08:17)
    Berluskoniego oskarża się o molestowanie 17-to letniej prostytutki i wszyscy celebryci wyją z oburzenia. Natomiast otumanienie dziecka alkocholem i narkotykami , a następnie wykorzystanie go przez Polanskiego to zdaniem jaśnie oświeconych salonowców - wina rodziców dziecka. Przy okazji wiem od czego powstała nazwa gry - uprawianej przez dobrego wojaka Szwejka - w salonowca.
  • ~re:malzenstwo
    (2011-02-28 12:17)
    I znowu kobieta/ dziewczyna ( DZIECKO) winna.
    "A gdzie byli jej rodzice?" Co za GLUPIE PYTANIE?
    Przeciez Roman widzial, ze to dziecko, a moze akurat okularow
    nie znalazl? Dorosly mezczyzna mial seks z dziewczynka!
    Kto jest winny- dziecko? Bo chcialo?
    Czy Ty wiesz gdzie Twoja 13-letnia corka/ wnuczka akurat w tej chwili
    sie podziewa? U kolezanki, lekcja religii?W szkole jest? Czy moze u Romka?
    Roman Polanski jest gwalcicielem i pedofilem !!!
    A te twoje gratulacje, to jemu tak zwisaja... nawet sobie nie wyobrazasz...
  • ~Malzenstwo
    (2011-02-27 22:25)
    Mowiac o sprawie Romana Polanskiego,nie bronimy go i uwazamy,ze postapil nieetycznie.Nie rozumiemy,gdzie byli rodzice,dziadkowie tej 13-latki???Wyslali ja swiadomie do tych bogatych i zblazowanych mezczyzn???Powinna chodzic do szkoly i myslec o nauce,zeby robic cos pozytywnego w przyszlosci.Zostala objektem skandalu.Otrzymala milionowe +++ odszkodowanie i zyje sobie spokojnie na Hawajach,na wyspie Maui.Przez wiele lat nie udzielala zadnego wywiadu.Sprzedala swoja mlodosc i pewno oplacilo sie??? Romana Polanskiego oceniamy jako utalentowanego ,zdolnego rezysera filmow,ktore zdobyly lub zdobywaja miedzynarodowe nagrody.Skladamy mu gratulacje za koleja nagrode,na ktora zasluzyl.
  • ~do wolaka z 15:21
    (2011-02-26 20:01)
    nic nie zrozumiales! Czy dalsza egzystencja stwarza rokowania na przyszlosc? Niestety , nie.
  • ~Nie ma to jak ubaw z wolactwa
    (2011-02-26 15:21)
    Gratulacje dla Pana Polańskiego od Polaków. Nie mylić z wolakami,którzy go zaraz oplują i napiszą, że Cezary się zepściły, że nic już nie znaczą, bo oni zebrali już tyle oskarów, cezarów, nobli i oczywista oczywistość, są w tym expertami, bo radyjo im tak powiedziało, a poza tym jak nie dostał rydzyk albo kaczyński to i tak się nie liczy
  • ~dokladnie
    (2011-02-26 13:40)
    wreczenie Cezarow odbylo sie po raz 1387! Roznica stanowi poziom nieistotnosci imprezy dla wspolczesnego obywatela Europy
  • ~Ula
    (2011-02-26 11:12)
    Rozdanie Cezarów odbyło się po raz 36!!!

Może zainteresować Cię też: