Słynny pisarz wieszczy zwycięstwo islamu we Francji. Dostał ochronę

| Aktualizacja:

Znany francuski pisarz i poeta Michel Houellebecq odżegnuje się od związków z fanatycznym islamem a także skrajną prawicą we Francji. Zbiegiem okoliczności, wczoraj, w dniu ataku na paryską redakcję magazynu "Charlie Hebdo" we Francji ukazała się najnowsza książka Houellebecq’a "Posłuszeństwo". Policja podjęła decyzją o objęciu domu pisarza ścisłą ochroną .

wróć do artykułu
  • ~kris
    (2015-01-08 12:39)
    W REDAKCJI zabito 10 osób - o tym juz wiedzą wszyscy, z wyjatkiem autora artykułu.
    Zgineło też 2 polcjantó, którzy stanowili ochrone redakcji na tyłach budynku
  • ~vvv
    (2015-01-08 12:52)
    pisarzwygrął proce... co to ma byc ludzieeee
  • ~...
    (2015-01-08 13:06)
    http://sport.dziennik.pl/f1/artykuly/479692,michal-hernik-24-ofiara-rajdu-dakar-najczesciej-na-trasie-gineli-francuzi.html
  • ~michu
    (2015-01-08 13:11)
    Przegnać tą zarazę z Europy, zakazać islamu, bo niesie tylko zniszczenie i śmierć.
  • ~GAMA
    (2015-01-08 13:13)
    Francuskich degeneratów-artystów powinno się wysłać np. do Arabii Saudyjskiej, aby tam głosili swoje poglądy nt. religii, a szczególnie Islamu. Naszych artystów też trzeba zachęcić do krytyki Islamu. Jak wolność to wolność.
  • ~ółan
    (2015-01-08 14:08)
    biedna ruine stac na wojne domowa niech fracia robi to samo wojenka to reforma czyli gacie
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-08 14:17)
    III Wojna Swiatowa juz sie dawno zaczela ,
    Islam przeciw reszcie Swiata !
    kazda wojna jest inna...
  • ~apendix
    (2015-01-08 14:21)
    Jasnowidz alkoholik z Człuchowa , co na to ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-08 14:21)
    Polska armia sluzyla kiedys do obrony granic a teraz sluzy do mszy!
    Co ma wojsko polskie?
    Wojsko polskie ma sie modlic! i dawac zadka kapelanom sukienkowym.
  • ~DOLAR
    (2015-01-08 14:24)
    MUSI BYĆ DOBRYM OBSERWATOREM ŻYCIA WE FRANCJI. ZAKŁAMANEJ DEMOKRACJI WYZYSKU IMIGRANTÓW
  • ~ja
    (2015-01-08 14:28)
    Brawo za gramatykę i składnię.
  • ~DOLAR
    (2015-01-08 14:29)
    POLACY WYLEWAJĄ POMYJE NA KAŻDEGO...WSPÓŁCZUJĘ POLAKOM
  • ~pardons
    (2015-01-08 15:50)
    Smutna informacja to iz te trzy granaty nie wypalily islam nalezy wypalac ogniem nie ma tu pola do dyskusji jedynie odglos broni ma sens
  • ~tomek
    (2015-01-08 17:56)
    ~DOLAR2015-01-08 14:29
    POLACY WYLEWAJĄ POMYJE NA KAŻDEGO...WSPÓŁCZUJĘ POLAKOM

    mamy do tego podstawy i pełne prawo
    a współczuj tym wszystkim poprawnie politycznym hipokrytom
  • ~masa
    (2015-01-08 19:19)
    Wiesio 13 jak dajesz d...to smaruj mydłem bo będziesz miał dziury w jelicie.
  • ~Gość
    (2015-01-09 08:23)
    Sąd przychylił się do jego zdania i pisarzwygrął proce.
    Po co pisarzowi proca?
  • ~DOLAR
    (2015-01-09 08:28)
    FRANCJA MORDOWAŁA W KRAJACH AFRYKI RABOWAŁA . TO W IMIĘ WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
  • ~czesio
    (2015-01-09 09:26)
    "i pisarzwygrął proce"
    - aśnaebaem...
  • ~t.runo
    (2015-01-09 15:03)
    Za 20 lat Francja będzie się nazywała Francuskie Państwo Islamskie i stanie się to w wolnych wyborach bo demokracja i poprawność polityczna na to pozwoli, chyba że do władzy dojdzie prawica i to ta skrajna to będzie szansa że przyajmniej ograniczą napływ nowych Muzułmanów, choć ci którzy już tam są mnożą się w zastraszającym tempie
  • ~as
    (2015-01-14 12:34)
    Im głupsze społeczeństwo tym głupsze ich wyznania.
    Jak tak dalej będzie szło to może cofniemy sie wszyscy do średniowiecza a moze jeszcze dalej az do epoki kamienia łupanego, kto wie ...

Może zainteresować Cię też: