Jak pić wódkę, stracić przyjaciół, unikać sportu i zdrowego jedzenia. Antyporady Marii Czubaszek

| Aktualizacja:

"Już tak mam, że jak widzę coś zdrowego, to mnie odrzuca. A jak ktoś musi ciężko harować, żeby coś osiągnąć, to mi to wcale nie imponuje" - pisze Maria Czubaszek w swojej najnowszej książce "Dzień dobry, jestem z Kobry". Autorka udziela w niej antyporad i wyjaśnia, dlaczego brzydzi się sportem, nie ceni pracowitości, żywi się wyłącznie parówkami i lodami i czym zapunktował u niej Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~malarz
    (2015-09-26 20:57)
    jaki artysta fotografik zrobił takie obrobione zdjęcie tej damy??? przyznać się, przecież to zdjęcie innej kobitki
  • ~J.G
    (2015-09-26 20:27)
    Demokracja demokracją a prawo i sprawiedliwość tylko po jednej, jedynie słusznej stronie.
  • ~WAW
    (2015-09-26 20:23)
    Nie można dać aktualnej fotki? No to dajcie fotę tej baby, gdy była w pieluszkach.
  • ~krajanka
    (2015-09-26 19:55)
    Biedna,sfrustrowana starucha,ktora odrzucila wszelkie wartosci.Przy tym strasznie zaklamana,bo na niczym jej niby nie zalezy a leb sobie farbuje i pacykuje twarz.
  • ~Japa
    (2015-09-26 18:08)
    Co do chamów w sejmie ma racje. Jak potomek traktorzysty i dojarki może mieć równo pod sufitem. Popatrzmy na takiego Piechocinskiego, potomka Czeresniaka z Czterech Pancernych, urodzonego w Studziankach i wszystko jasne.
  • ~stary
    (2015-09-26 15:43)
    To jest epitafium kogos, kto swoj zywot zmarnowal zyjac bez Boga.
    Przychodzi chwila w koncu zycia, ze nawet najbardziej zatwardziali grzesznicy
    szukaja pocieszenia w Bogu.
    Smutne, ze ta kobieta wyraznie takiej chwili nie chce doczekac.
  • ~Kicia
    (2015-09-26 15:17)
    Fajna Baba
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-09-26 14:52)
    jeszcze jakby dodała poradę o tym jak vaginą wyrywać gwoździe z deski to była by cool
  • ~Hahahahhaha
    (2015-09-26 14:21)
    Trzeba ją było jeszcze bardziej wyretuszować. Założyć pampersa i byłby bobas.
  • ~Dorota Gawryluk
    (2015-09-26 13:24)
    To jest właśnie materiał do promowania w POlskich mediach. Babka chwali się w gazetach jak to abortowała swoje dzieci i jest dumna z tego, że z tym swoim "partnerem" gnije teraz w bloku. Wigilię spędza jedząc parówki i paląc papierosy. To jest tak ohydny odpad społeczny, że można ją przyrównać jedynie do Jerzego Urbana.
  • ~czytelnik
    (2015-09-26 13:06)
    Pani Mario, jest pani chyba pani jedyną NORMALNĄ osobą w tym zwariowanym kabarecie zaczadziałych cudaków. Moje wyrazy szacunku.
  • ~olo
    (2015-09-26 12:49)
    wiesz co to jest...
    na srodku pokoju
    fortepian gabinetowy
    albo elektro, a przy nim
    stary zramolaly maz
    gra ci kolysanke do snu ?
    nawet nie wiesz,
    ze jest takie zycie...
  • ~zamorde
    (2015-09-26 11:30)
    Mówicie co chcecie, jest to wstrętny babsztyl.
  • ~jaś
    (2015-09-26 11:29)
    Pani Czubaszek jest po prostu stara i dlatego ją już nie bawi życie, nie ma dzieci ani wnuków, stary mąż też zramolały więc nic dziwnego!!!
  • ~widz
    (2015-09-26 11:13)
    ani to madre , ani ladne wypowiedzi makabryczne
  • ~ania
    (2015-09-26 10:15)
    moja nagroda to
    biale firanki i czysta podloga
    usmiech meza i dzieci..
    to daje mi sile do..
    dalszego sprzatania
  • ~olo
    (2015-09-26 10:12)
    wasza nagroda to jest
    pochwala pana,
    jego usmiech i poklepanie
    niewolnicy...
    buahaha
  • ~Ken
    (2015-09-26 10:03)
    Tak już jest, że nie może być szczęśliwy ktoś, kto zabija nie narodzone dzieci i jest zwolennikiem zabijania. Wódka oczywiście znieczula, ale przychodzi moment, że przestaje znieczulać. Tego bólu istnienia nie można wódką zagłuszyć. W tvn-ie chętnie takich hołubią bo sami potrzebują ukojenia za ich niecne czyny.
  • ~skurkowaniec
    (2015-09-26 10:03)
    PiSowska szczujnia w natarciu. Nie dorównujecie Czubaszek inteligencją wszyscy razem wzięci
  • ~jorry123