• ~viking
  (2015-04-17 08:49)
  Polska w 20-leciu była na bardzo dobrej drodze aby zostać państwem o którym zdecydowana większość obywateli mogła z przekonaniem mówić że jest o ich ojczyzna. Swiadczy o tym z pewnością to z jakim poświęceniem Polacy walczyli później o niepodległość. Moim zdaniem był to kraj wielkich nadziei pokoleń które długo na wolną Polskę czekały i sami wolną Polskę wywalczyli. Plakaty te mówią tylko o tym że była przepaść między wolną Polską a zniewoloną od mongolskich czasów Rosją. Dziwią mnie krytyczne na ten temat glosy na forum. Być może jest to dowód na to że ta przepaść zatarła się lub że nie piszą to Polacy znający naszą historię. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.
 • ~pablo55
  (2015-04-24 10:21)
  Niezależnie od haseł, piękna grafika. Nie dałoby się jej wpisać w gacie.
 • ~św.NH
  (2015-04-17 09:04)
  Na pocztówkach są po stokroć lepsze obrazy z życia Polski a tu wrzuta wyborcza!
  Czyli pilot wykonał polecenie i na rozkaz generała się zabił zabijając resztę, to palący się ruski diabeł rządzi całym PEŁO.
 • ~E tam dość śmiały pomysł
  (2015-04-17 08:56)
  Strzelający z łuku stojący na górskim szczycie Janosik obok roweru wyprodukowanego przez Fabrykę Broni w Radomiu to dość śmiały pomysł jak na reklamę.


  Tutaj chodziło o wsparcie polskiego przemysłu zbrojeniowego poprzez zakup polskiego roweru, produkowanego przez zakłady zbrojeniowe, pewnie produkcja uboczna. Miało to świadczyć o jakości i wspierać przemysł narodowy .
 • ~Kielczanin
  (2015-04-17 10:42)
  Do Durnyj Polak
  Za komunizmu bezrobocie było znacznie wyższe niż dziś. W każdym zakładzie pracy utrzymywano ludzi, dla których nie było pracy. Stąd gwałtowne rozprzestrzenienie nieróbstwa, alkoholizmu, wysoka wypadkowość i upadek etosu i jakośći pracy. Dodatkowo bardzo dużo ludzi było utrzymywanych przez państwo na tzw. rentach, które były przyznawane za byle co, np. podwyższone ciśnienie.
 • ~Grek
  (2015-04-17 08:05)
  Po co to pokazywać w sposób prymitywny uwidacznia ciężkie kompleksy Polaków .
 • ~Jarosław z Warszawy
  (2015-04-18 08:36)
  PiS jest partia eksploatujaca ludzi uposledzonych. Równiez intelektualnie. Zeby do nich dotrzec trzeba pisac baaardzo duzymi literami, podswietlonymi, w jaskrawych kolorach. Trzeba do nich przemawiac krzyczac, placzac, toczac piane z pyska i rozdzierajac szaty.A tresc tych histerycznych wypowiedzi musi dotyczyc wielkich zbrodni, bezprecedensowej nienawisci, rozkradania, demontazu, katastrofy gospodarczej, wyprzedazy (ziemi, sreber, przemyslu). Przeciwnicy moga byc tylko kanaliami na uslugach wrogów a nasi, szczególnie prezes i jego brat, to samo dobro i geniusze polityczni, nieskazitelni rycerze, wielcy stratedzy, nieustraszeni i nieugieci obroncy biednych. Lech Kaczynski polegl, nie zginal w bezsensownym wypadku, byl wielkim strategiem politycznym, napelniajacym swoimi dzialaniami strachem Putina.
 • ~pol
  (2015-04-17 20:25)
  CZLI WRACAMY DO SYTUACJI SPRZED WOJNY TO TAKA SAMA PROPAGANDA JAK TERAZ TYLKO BRAKUJE KONI ISZABEL
 • ~solidaruch
  (2015-04-25 11:55)
  Polski plakat przedstawiajacy potwora bolszewickiego jest wiernym oddaniem natury bolszewizmu.
 • ~67
  (2015-04-20 11:47)
  czekam na plakat, obywatelu strzeż się takiego rzadzenia
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.