Reklama
Reklama
Reklama

Emilian Kamiński: 14 lat tworzyłem Teatr Kamienica, teraz ktoś chce mi go odebrać. ROZMOWA DZIENNIK.PL

Emilian Kamiński
Emilian Kamiński / AKPA
14 lat temu, w jednej z warszawskich kamienic, Emilian Kamiński postanowił zbudować swój teatr. Dziś walczy o przyszłość swojej sceny, bowiem pojawił się ktoś, kto jak twierdzi, próbuje przejąć dzieło jego życia. W rozmowie z dziennik.pl, dyrektor Teatru Kamienica opowiada o tym, jak trudnym biznesem jest prywatny teatr oraz ujawnia kulisy sporu z biznesmenem, który jego zdaniem, w nieuczciwy chce przejąć budynek, w którym mieści się Kamienica.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
aktor Emilian Kamiński teatr prywatny Teatr Kamienica dyrektor

Powiązane

Reklama

Komentarze (74)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • GOŚĆ
    2016-01-18 18:13
    Panie Kamilu podziwiamy Pana za Pana patriotyzm i tej oddanie wrażliwości społecznej , a może Pan do swego teatru zaprosił by Pan Pana Janka Pietrzaka , to jest symbol POLSKI ,ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ ,powodzenia w prowadzeniu teatru życzą mieszkańcy
    0
    zgłoś
  • xxx
    2016-01-12 22:58
    POlska POd rządami PO to ELDORADO dla wszelkiej maści cwaniaków aferzystów i złodziei!! Uczciwy i pracowity Polak może trafić do pierdla za kradzież lizaka Złodzieje miliardów chodzą BEZKARNI exemplum: Amber gold , Stokłosa , SKOK Wołomin!!
    0
    zgłoś
  • esbek
    2016-01-07 16:00
    I bardzo dobrze ze mu chca zabrac teatr to prostak i tepak
    0
    zgłoś
  • pop
    2016-01-06 19:50
    Nie znoszę tego pseudo aktora, na spektaklu Romeo i Julia kilkanaście lat temu ze sceny krzyknął ni z gruszki ni z pietruszki, że zrobi z nami porzadek Prawo i Sprawiedliwość no i co miało być śmiesznie no i jest ale dopiero teraz mi do śmiechu a wtedy było Kamińskiemu.
    0
    zgłoś
  • Joanna
    2015-12-29 12:55
    Niech Pan sie nie daje oszustom,robi Pan kawał DOBREJ ROBOTY .Powodzenia.
    0
    zgłoś
  • autor
    2015-12-28 08:58
    witamy w kapitalizmie, który zresztą sam pan zbudował, a teraz się panu nie podoba
    0
    zgłoś
  • e
    2015-12-17 13:17
    OK, mój kolega przez 20 lat prowadził fajny warsztat, a niedawno musiał go zamknąć. Bo ZUS, takie tam. Pora znaleźć bogatego mecenasa i przestać marudzić. Inaczej będzie pan musiał wystawiać Shreka
    0
    zgłoś
  • xxx
    2015-12-10 22:10
    Na sądy nie ma co liczyć, są one skorumPOwane i zgangrenowane!!! Kiedyś napisałałem takie wierszydełko niestety nie okazałem się być fałszywym prorokiem Trzeba bić w dzwony na alarm i krzyczeć wniebogłosy Ministrem sprawiedliwości został pachołek Stokłosy! Takiego czegoś jeszcze nie nosiła ta ziemia totalna degrengolada zgnilizna i gangrena!! Także trybunał konstytucyjny został zarażony komunistycznym syfilisem lenina amen
    1
    zgłoś
  • W imieniu wielu - Zdzisław A.Zdebski (Katowice)
    2015-11-30 11:23
    Miłośnicy teatru w RP zwracamy się do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o pomoc
    teatrowi "Kamienica",którego założycielem i właścicielem jest pan Emilian Kamiński.
    Nie można dopuścić do paraliżu tej bardzo dobrej sceny,która wpisała się pięknymi spektaklami w panoramę warszawskiego i ogólnopolskiego teatru.Teatr w Polsce miał zawsze wspaniałe osiągnięcia i tradycje,plejadę wspaniałych aktorek i aktorów,doskonałe
    szkoły i akademie teatralne. To wielka historia Polskiej Kultury,
    0
    zgłoś
  • czerwony
    2015-11-29 18:27
    Zaten bluzg o gen.Jaruzelskim który krąży w sieci obcioł bym Ci jaja.
    0
    zgłoś
  • Alkor
    2015-11-29 07:44
    Najprzewielebniejszy Jego Ekscelencja Duda zrobi porządek wprowadzi prawo i sprawiedliwość bo miejsce krętaczy to kryminał
    0
    zgłoś
  • Prawo i co.....
    2015-11-23 12:15
    A może powie Pan ile płaci za Teatr, jakie opłaty wnoszone były do miasta, za ile metrów tzw. teatru w ogóle Pan nie płaci, gdzie są zezwolenia na taką rozbudowę, i co na to mieszkańcy tego budynku.
    0
    zgłoś
  • kibic
    2015-11-20 22:31
    Idiota, chce w nieswojej kamienicy robic sobie interes. Pozatym teatr jest przezytkiem i tylko jacys zablakani, czy dziwacy sie tym moga zainteresowac. Dzisiaj teatr jest w telewizji. Az za duzo. Typ chce zwrocic na siebie uwage.Na artyste, czy intelektualiste , to on nie wyglada !
    0
    zgłoś
  • Janusz Normalny
    2015-11-20 21:46
    Niech sobie kupi kamienicę i robi sobie, co zechce a nie biadoli.
    0
    zgłoś
  • v2
    2015-11-15 05:04
    zapisz sie do PO
    0
    zgłoś
  • astrofizyk
    2015-11-13 19:40
    jakim prawem brales kase od panstwa jestes kaleka teatr to zaklad pracy chronionej zebraku
    0
    zgłoś
  • Leszek Wojcik
    2015-11-10 19:33
    Emilian zwroc sie do swoich POplecznikow, moze ci pomoga za twoje ujadanie i zaslugi dla partji POlszewickiej. Powodzenia
    0
    zgłoś
  • widz
    2015-11-08 22:21
    Następna "KOPALNIA", która nie fedruje i chce naszej kasy, gdzie są zaprzyjażnione związki zawodowe.Będzie dobrze, bo nad sprawą czuwa chyba duch niemściwego generała.
    0
    zgłoś
  • Wawa 2015
    2015-11-04 08:22
    HGW tworzy zły klimat w Stolicy: atak na Teatr Kamienica, zezwolenie na budowę "nowoczesnego" budynku przy Placu Zamkowym, wrogość do idei odbudowy Pałacu Saskiego... itp.
    0
    zgłoś
  • ja
    2015-11-02 13:38
    Ludzi żyjących ponad pół wieku w kamienicach wyrzucają, to co znaczy 14 lat! Wiadomo, że jeśli obojętnie się przechodzi wobec niesprawiedliwości wyrządzanej komu innemu, to w końcu ona i nas dosięgnie, bo bezkarna chciwość nie zna hamulców.
    0
    zgłoś