Wojciech Mann: Ojciec, Kazimierz Mann, uczył mnie rozumieć rzeczywistość [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Ojciec, mimochodem, nauczył mnie patrzeć. Dziś jestem mu wdzięczny, ze uczył mnie rozumieć rzeczywistość - powiedział Wojciech Mann, który opublikował właśnie książkę "Artysta. Opowieść o moim ojcu" o Kazimierzu Mannie - świetnym, choć nieco zapomnianym, malarzu, grafiku i plastyku.

wróć do artykułu
  • ~wolactwo dostanie miskę ryżu od pinokia
    (2018-12-06 19:01)
    lili matołku...Pan Mann napewno je coś dużo lepszego. Ośmiorniczki są tanim żarłem biedaków....nie wiesz tego bo ciebie prawdopodobnie wychodowali na kartoflach...
  • ~Aron
    (2018-12-06 12:30)
    Niech się zamknie bo jest tylko Komunistycznym wychowankiem !Dziecko komuny !
  • ~Misio...,,,,,.,,.,,.,,,......,,,..,.
    (2018-12-07 03:01)
    Czy w ABW dobrze płacą? Lepiej było wam w SB panie Wojtku?
  • ~xyz
    (2018-12-06 17:38)
    nauki nie idą w las . po studiach nie wiedziałem co dalej w życiu będę dalej robic idąc ulicą, patrzę telewizja a to sobie wpadne / orginalna wypowiedz manna / i wpadł na kilkadziesiąt lat . takie wpadki ma tylko pewna kasta społeczna
  • ~Radomskower
    (2018-12-06 16:26)
    Wojciech Mann to bardzo mądry i porządny czlowiek.to czy ktos ma takie samo zdanie jak on na pewne tematy nie ma zadnego znaczenoa.
  • ~Kołodziej
    (2018-12-07 09:30)
    Esbeckie poświadczenie bezpieczeństwa do pracy w reżimowych mediach tylko nieliczni wybrani mogli dostać. Proszę nie bredzić o przypadkach, talentach, wiedzy i umiejętnościach.
  • ~lili
    (2018-12-06 15:53)
    Wojtuś ale sie spasłeś. Czyzbyś zajadał tylko ośmiorniczki .
  • ~marksizm kulturowy
    (2018-12-07 00:09)
    ten typ to typowy typek marksizmu kulturowego
  • ~Krystyna
    (2018-12-06 22:17)
    Zrobiła się głupia moda na pisanie auto i biograficznych książek,ciekawe tylko kto to będzie kupował?Na pewno nie obchodzi to młodzieży,młodych matek i emerytów,co to mają 1200 zł na cały miesiąc.No ale piszcie,piszcie wszyscy których widzieliśmy w TVP!
  • ~zakamuflowana mniejszość polska
    (2018-12-07 09:28)
    Pnie Wojciechu i tym właśnie różnią się Aristos (mający ojca) od innych np tych PiSudraństwa ? Zamiast obdarzyć ich ostracyzmem to draństwo wybraliśmy (ja nie)
  • ~poeta
    (2018-12-08 12:21)
    Ale prawiczki się rzuciły - oburzone, że się ich nie głaszcze za łamanie Konstytucji. Panie Wojtku, parodia demokracji, to jest dobre określenie na wysiłki prawicy, żeby zmieścić się w gorsecie wymagań Unii - kasiorka wszak potrzebna...
  • ~bz
    (2018-12-07 10:15)
    Rozumiec rzeczywistosc przy takiej tuszy? Panie Mann! Niech pan przestanie wygadywac dyrdymaly jakoby papa Pana poprawil panskie IQ , ruszy swe obfite cielsko i pojedzie w kraj lub zagranice by ogladnac ciezko dyrdymajacych rodakow-rowniez na zaspokojenie fizycznych potrzeb panskiego ciala, jak i dla poprawy zrozumienia rzeczywistosci
  • ~prezes
    (2018-12-08 16:50)
    Nie wspomnieli że tatuś kolaborował z Niemcami i siedział potem za to 5 lat.
  • ~Jakub
    (2018-12-08 22:09)
    Wojtek podziel się z Materną swoją nadwagą i wtedy obaj przestaniecie narzekać i może prędzej załatwić jakąś grafikę reklamującą....hmm...np smalec.
  • ~Paskud1
    (2018-12-07 02:12)
    jesteś tam gdzie chcesz, bo już masz dość użerania się z publicity. Masz wygodne kapcie. Trochę to rozumiem, ale nie ma cię w mojej przestrzeni - i chyba już nie będzie. Szkoda - dla mnie.
  • ~tak bylo
    (2018-12-09 11:12)
    W komunie nie widzialem nikogo krytyczie nastawionego do wladzy ,ktory mogl byc na swieczniku.
  • ~Tes
    (2018-12-08 21:54)
    Zawistnicy nie mają się czym pochwalić, więc o czym..o tuszy. A przecież p. Wojtek jest jednym z najwybitniszych (a może najwybitniejszym) dziennikarzem muzycznym który jednocześnie ma sprecyzowane poglądy polityczne (całkowicie zbieżne z moimi) i za to kochają i podziwiaja go nie tylko słuchacze Trójki.
  • ~wieloryb
    (2018-12-07 08:17)
    Krótko: będzie geszeft na obrazach.

Może zainteresować Cię też: