• ~ewa koby
  (2014-09-08 15:53)
  masoneria to pezezytek ktory doprowadzil bez kobiet do braku etyki poznawania swiata ewa koby
 • ~ewa koby
  (2014-09-08 16:05)
  wolnomularstwo to brak poznawania swiata zagradzanie swiata ludziom i ala pieczatka czy tatuaz ewa koby
 • ~Ukra
  (2014-09-04 15:58)
  masoneria została powołana do życia w roku 1717. Miała i ma nadal jeden, jedyny cel : Zniszczyć Kościół Katolicki. Nie religię jako taką, nie kościoły jako instytucje, nie wiarę w Boga, tylko zniszczyć ten, jeden konkretny kościół. Pierwszym ich "wielkim dziełem" była rewolucja francuska, wymordowanie księży i - na przykład - 1,5 mln chłopów w Wandei, bo nie chcieli wyrzec sie wiary... Kolejne rewolucje w imię "postępu", zdziczenie obyczajowe, zbrodnie na niesłychaną skalę - OTO ICH PRAWDZIWA TWARZ.
  A na ich rekwizyty warto popatrzec - ZABOBON JAKICH MAŁO, oczywiście, - postępowy zabobon...
 • ~trads
  (2014-09-23 12:21)
  Ci biedacy, którzy pomarli, są już u swego mistrza w kotle pełnym smoły. Ich losu już nic nie zmieni, na zawsze tam zostaną. Pamiętajcie: diabeł od początku był zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Jeśli macie możliwość to chodźcie na mszę trydencką. Tam właśnie poczułem obecność Chrystusa, moje twarde serce wtedy pękło ...
 • ~Konrad Wallenrod.
  (2014-09-30 16:37)
  Jak faktycznie z wyglada sprawa masonerii.Pytanie jedno dlaczego jest tak zakonspirowana.Dalej daty powstania masonerii nie jest latwo ustalic.Zwrotnym punktem byl dla niej rok 1776 dokladnie 1 maja.To byla baza powstania piramidy tej organizacji.Inauguracja Oswiecenia dokonala sie w Bawarii.Calosc jest zawarta w jej symbolicznej pieczeci nota bene jest ona na jednodolarowym banknocie USA.na szczycie znajduje sie trojkatne oko Lucyfera,a pod nim 33 skalne bloki rady masonerii.To sa symbole szarzy czlonkow wtajemniczonych,czym wyzej ,wieksze tajemnice i kompetencje.Na szczycie znajduja sie dwa wyrazy laciskie,,Annuit Coeptais" -porozumienie zawarte naturalnie z szatanem ,pod piramida zanajduje sie napis ,,Novus Ordo seclorum''-oznacza to Nowy Swiatowy Porzadek Wiekow.Co ciekawe ,ze tego zwrotu urzywal A.Hitler.G.Bush.Reagan.Caly czas tworza oni podwaliny pod stworzenie swiatowego rzadu,oczywiscie pomijajac osobe Boga Jahwe i Jego Syna Jezysa Chrystusa.Sprawa przyjscia Antychrysta to juz nie odlegly czas.Zapowiadaja to proroctwa Biblii.Naturalnie ,ze wielu nie znajac historii i podstaw nauki biblinej pojdzie na przyjecie znakow tzw.chipow elektronicznych na prawa reke lub czolo.To bedzie mialo uzasadnienie bezpieczenstwa wlasciciela tych znamion.Zgodnie z Biblia ,kto przyjmie ten znak jest w oczach Boga stracony.Witaj NWO ,zegnaj wolnosci i suwerenosci czlowieka jako jednostki.Polecam lekture ks.dr.A.Zwolinskiego ,,Wokol Masonerii "
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.