Andrzej Nejman dyrektorem Teatru Kwadrat

| Aktualizacja:

Aktor Andrzej Nejman został nowym dyrektorem stołecznego Teatru Kwadrat - poinformowało biuro prasowe urzędu m.st. Warszawy. Nejman zastąpił na tym stanowisku Edmunda Karwańskiego.

wróć do artykułu
  • ~I.
    (2010-07-15 19:51)
    Powodzenia w nowej roli i sukcesów dla całego zespołu!
  • ~Gordon Shamway III
    (2010-07-16 10:30)
    Pamiętacie tą tragedię w PRIII w piątki o nazwie KOZA? Prowadził go A Nejman. Była to straszna beznadzieja, jedyna audycja gdy jadąc samochodem zmieniałem Trójke na inną stacje. Program nie miał ani humoru, polotu ani wartości edukacyjnych. Jesli tak ma wyglądać zarządzanie "kwadratem" jak prowadzenie tej audycji, to pracujący tam aktorzy mają sie czego obawiać...
    Współczuję
  • ~Rozalka
    (2010-07-16 10:43)
    Olaboga
  • ~WuWuWu
    (2010-07-16 11:28)
    Przyda się wreszcie świeża krew na tym stanowisku!
    Andrzeju, wiatru pod skrzydła! Trzymamy kciuki!
  • ~ciekawy facio
    (2010-07-16 14:03)
    Czyli ma korzenie?
  • ~Sali
    (2010-07-17 08:57)
    To swojak między tymi co mają takie duże nosy?
  • ~Maria
    (2010-07-18 11:38)
    Panie Andrzeju znam Pana tylko z telewizji ale wiem że mlodość i zapal Pana nie zawiodą. Niech ludzie nie zazdroszcza Panu dajcie młodym troche zaufania.Czy na każdym polu musimy sie polacy nienawidzieć.
  • ~adi
    (2010-07-18 22:15)
    ciekawe tylko czy z tego stanowiska będzie miał wpływ na dystrybucję biletów??? bo z tym w Kwadracie są problemy...a
  • ~bababa
    (2010-09-02 07:56)
    rzeczywiście w trójce się nie sprawdził - dobrze że tak szybko to zdjęli, ale aktor niezły
  • ~Andreas
    (2010-12-18 15:46)
    Nowa siedziba tego teatru w Alejach Niepodległości to strzał w płot. Samochody widzów którzy udają się na spektakl zastawiają wszystkie chodniki i trawniki w okolicy. Dla okolicznych mieszkańców ta lokalizacja to klątwa. Zapraszam w okolice teatru straż miejską, chyba że nie chcą tego widzieć z jakichś dziwnych względów.
  • ~KAJA
    (2011-03-01 19:13)
    FAJNIE ALE NA SUKCES NOWO POWSTAŁEJ PLACÓWCE PRACOWALI WSZYSCY AKTORZY TO TEZ TRZEBA O TYM PAMIĘTAĆ PRACA SPÓLNA ZESPOŁU.
  • ~Aaa
    (2012-07-17 21:19)
    Nejmanek

Może zainteresować Cię też: