TVP skreśla spektakl Stuhra: Pan Prezes nie chce, abym uczestniczył w "dobrej zmianie". Mamy komentarz stacji

| Aktualizacja:

Jerzy Stuhr musiał przerwać przygotowania do spektaklu "Las", który miał zostać wyprodukowany dla Teatru Telewizji. Reżyser twierdzi, że stacja zrezygnowała z projektu ze względu na jego osobę. TVP dementuje i zapewnia, że powodem były ograniczone fundusze.

wróć do artykułu
  • ~jajakoja
    (2016-08-28 06:15)
    o co chodzi!? Teraz rzadza Kiepscy, a jakie ich gusta sa, wiadomo. Kiepski nie pojdzie do teatru, ani nie obejrzy go w telewizji, wybierze wowczas kanal sportowy. Bedzie ogladal taniec z gwiazdami lub Azja express i czkal z zachwytu przy piwie nad nogami Rozenek. Takie czasy...
  • ~gosc
    (2016-08-27 07:33)
    Dwa Szczury mlody i stary jak sie wstydza Polski to moga wyemigrowac.Dziwie sie ze ludzie chodza na ich beznadziejne spektakly.Oni chcieliby ciagnac kase z naszego panstwa i na niego pyszczyc.Cwaniacy
  • ~moss***
    (2016-08-26 15:23)
    oby juz nigdy wiecej, ani on ,ani jego synek nie wystapili przed kamerami dla polskiego spoleczenstwa .
  • ~Karol
    (2016-07-31 11:42)
    Hołocie nie są potrzebne takie pierdoły jak teatr, poezja, książka..! Komu tu dać w ryja? – to ich główna rozrywka!
  • ~zbig42
    (2016-07-20 10:04)
    wpisy wstrętne - czytałem je z przerażeniem
  • ~ric
    (2016-07-03 11:47)
    Musi poczekać na PO to mu się poprawi w życiu.
  • ~pytanko
    (2016-07-02 17:55)
    Tow.Sztur, co tam u was w PISFie? Dalej PO uważaniu dzielicie się kasą?
  • ~sory
    (2016-07-02 13:06)
    Typ na POdczerwień gdzie był 7 lat temu zgroza jak człowiek SKORYCIAŁ
  • ~Czerwony korowód
    (2016-07-02 00:11)
    Najpierw synalek błaznował jak kretyn z ofiar katastrofy lotniczej, a teraz tatuś żali się, że nikt ich nie chce oglądać.
  • ~kuciap
    (2016-07-01 23:14)
    Moze ktos powie za ile, to bedzie troche jasniej?
  • ~Kazik
    (2016-07-01 14:24)
    Tow. Stuhr (polsko brzmiące nazwisko, prawda?), Pana Prezesa możecie w d... pocałować. Skończyły się czasy pełowskie, zaczęły się normalne. A jak wam się nie podoba, możecie pogadać z tow. Schultzem, czyli waszym pobratymcem.
  • ~obserwator 1
    (2016-07-01 10:35)
    Wszystkie fundusze są przeznaczone dla programów o wartościach chrześcijańskich. Proszę tylko zastanowić się nad tym czy w Polsce jeszcze są prawdziwi chrześcijanie.Jeśli są to jest to bardzo nieliczna grupa. Ale dewotów to jest ci u nas pod dostatkiem!
  • ~KRYCHA
    (2016-07-01 08:16)
    PODZIEKUJ SYNALKOWI NAPEWNO MU GRATULOWALES NAIGRYWANIA SIE ZE SMOLENSKA.MEGALOMANIA TO WASZA WADA OBAJ JESTESCIE PRZEREKLAMOWANI A ZAZWYCZAJ ON CIEBIE ATY JEGO WYCHWALACIE
  • ~Alex
    (2016-06-30 22:29)
    Napewno KOD tak populary i wspierany przez wszystkie sfolocze jemu pomorze.
  • ~Czytelnik
    (2016-06-30 14:56)
    Karolina ty się ciesz, że są jeszcze na ciebie pieniądze za te steki bzdur!
  • ~KM
    (2016-06-29 20:47)
    Akurat jemu pasuje pomoc od filantropa SORROSA
  • ~Słoń z Tel Awiw
    (2016-06-28 17:15)
    Szczur to słaby aktorzyna ale zawsze był dobrze ustawiony. Parcia Matka (PZPR) kochała go. Szczury z WSI też uwielbiały jego aktorstwo. Panie Szczur!!! poszoł won!!!
  • ~Barbara
    (2016-06-28 14:58)
    Trzeba być lojalnym w stosunku do swego Państwa.
  • ~zenek
    (2016-06-28 12:15)