TVP skreśla spektakl Stuhra: Pan Prezes nie chce, abym uczestniczył w "dobrej zmianie". Mamy komentarz stacji

| Aktualizacja:

Jerzy Stuhr musiał przerwać przygotowania do spektaklu "Las", który miał zostać wyprodukowany dla Teatru Telewizji. Reżyser twierdzi, że stacja zrezygnowała z projektu ze względu na jego osobę. TVP dementuje i zapewnia, że powodem były ograniczone fundusze.

wróć do artykułu
  • ~SZEWACHY - WYSIADKA !!!
    (2016-06-23 19:34)
    Jerzy Stuhr: Jakbym się dobrze zakręcił, mógłbym zostać prezydentem! - - - Tym oświadczeniem Jerzy Stuhr jednoznacznie wpisuje się w ten sam schemat co szkodliwy i antypolski dewiant Szewach Weiss, który na pozór jest poczciwym starym głupolem po przejściach (niestety pozory mylą!), który kilka tygodni temu w jednym swoim tekście twierdzi z dumą i satysfakcją, że jest Iz ra el czykiem, ale zaraz w innym swoim tekście wyraża żal i ubolewanie, że już chyba nie zostanie prezydentem Polski!!! I obydwa te teksty pokornie i skwapliwie drukuje jeden z "niepokornych" tygodników! Należy się prawdopodobnie domyślać, że w tej "niepokornej" redakcji ktoś uznał, że to "nikczemny i chytry zbrodniarz i złośliwy antysemita" Andrzej Duda pozbawił I zra el czyka Wei ssa ostatniej szansy na zniewolenie narodu polskiego - no bo za 10 lat Szewacha może już nie być wśród żywych! Nie wiem, czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach da wiarę, że to ze strony Weissa tylko zwyczajna ży do wska chucpa i bezczelność albo starcze miażdżycowe zawirowania mentalne? I że działa on na łamach "Do Rzeczy" w pojedynkę i bez niczyjego upoważnienia oraz osłony? Mam co do tego poważne wątpliwości!!! Dopóki takie Szewachy będą bezczelnie produkować dowody na to, że są w istocie podstępnymi wrogami Polski i Polaków - dopóty niech się nie spodziewają z naszej strony akceptacji i uwielbienia! I niech naszej naturalnej reakcji sprzeciwu nie ośmielają się bezczelnie nazywać "antysemityzmem"!
  • ~kisiek
    (2016-06-23 19:44)
    UKŁAD ZAMKNIĘTY, SMOLEŃŚK, to tylko niektóre filmy, na które PISF za PO nie dał pieniędzy, a ich realizacja napotykała na trudności zwiazane z nasyłaniem kontroli skarbowych, celnych i innych na sponsorów tych produkcji...w tym czasie na salonach brylowali Panowie Stuhr i teatrzyki Krystyny Jandy, którzy w bezpardonowo wypowiadali się na tematy polityczne jasno dając do zrozumienia , która opcja im odpowiada, a która nigdy nie powinna dojść do władzy..wtedy jakoś Pani Korwin Piotrowskiej to nie przeszkadzało???
  • ~dzidek
    (2016-06-23 19:44)
    Wypiją cały atrament . A pana Stuhra będziemy jeszcze podziwiać .
  • ~j41
    (2016-06-23 19:49)
    Jerzy Stuhr żeby uczestniczyć w dobrej zmianie należy zachowywać się przyzwoicie a nie tylko pozować na charyzmatycznego artystę i perować niczem celebryta...
  • ~bul
    (2016-06-23 19:51)
    Stuhry,konczy sie wam koryto pieniedzy publicznych,jeden POmagal drugiemu,jak Kopacz swojej coreczce zalatwila POsade,a miala wyjechac z Polski.Szczury POdgryzaja,o przepraszam Stuhry,tych co mowia prawde!!!
  • ~Sarmata
    (2016-06-23 19:58)
    co by nie mówić Stuhrowie [jeden i drugi ] - ostatnio kojarzą mi się z retoryką antyPolską... tak, nie antyrzadową, bo to jak najbardziej jeszcze bym rozumiał. Nie wiem, czy spektakl był, czy nie był super - nie mniej PIS powiela dokładnie to co robiło po-psl kiedy oni doszli do władzy - tyle, że wtedy media nic o tym nie wspominały. Nie jestem zwolennikiem takich metod. Nie podobało mi się to ani wtedy, ani teraz, ale daleki jestem również od "oszołomstwa" typu nowoczesna i ich wódz ricardo na rubikoniu
  • ~globulka ZET
    (2016-06-23 19:58)
    Twarz tego uduchowionego artysty pokazuje jego stosunek do otoczenia.
  • ~Panie Stuhr! Idź pan na skargę do Jandy!
    (2016-06-23 20:22)
    Ona na pewno pana zrozumie! Może nawet założycie jakiś wspólny teatr? Polecam Olbrychskiego jako halabardnika i nocnego stróża!
  • ~jac
    (2016-06-23 20:23)
    Tak to jest. Jak się pluje pod wiatr.
  • ~greg
    (2016-06-23 20:28)
    Tępa i nienawistna gęba "dobrej zmiany" wykreśla z życia telewizji publicznej osoby z dorobkiem artystycznym i autorytetem, które mają odmienne zdanie! Wielka szansa dla drugiej ligi, jeżeli zdecyduje się nawilżać prezesowi, jak mawiał były wiceminister sportu PIS!
  • ~Przez wiele, wiele lat było tak, że
    (2016-06-23 20:33)
    ****** w naszym łóżku i pod naszą kołdrą żarły nasze jabłka i żłopały nasze mleko! Niepomne tego, że to nie jest zdrowa dieta! No i teraz chorują na dezynterię, cierpią na biegunkę i chlupocze im w butach, a nas obarczają winą za swe dolegliwości! - Ja zalecam im zdjęcie butów i po staremu brodzenie w gn oju bez krępacji bosymi racicami!
  • ~a jak
    (2016-06-23 20:34)
    Jakbym się dobrze zakręcił koło tego i owego mógłbym zostać prezydentem ,za rządów sanacji.
  • ~autor
    (2016-06-23 20:37)
    Jednoosobowy spektakl Stuhra zawsze kosztował masakrycznie duże pieniądze, podobnie spektakl Jandy. Małych domów kultury nigdy nie było na nie stać bo aktorzy miełi bardzo wysokie stawki. Chba coś ok. 30 tys kosztuje jednoosobowy występ Jandy - chyba dużo, nie? Stracili rozsądek, jak tacy dobrzy to powinni zrobić międzynarodową karierę i zarabiać nie tylko w biednej Polsce.
  • ~slowianka
    (2016-06-23 20:38)
    Dziadek powinien byc juz na emeryturze.
  • ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
    (2016-06-23 20:43)
    Dajcie pieniądze rydzykowi on urządzi nie zły teatr ze swoimi uczniami z WSKSiM (Wyższej Szkoły Kłamstwa Spisku i Manipulacji)
  • ~: Ola .
    (2016-06-23 21:05)
    Niech wystawi ten spektakl w POLSACIE czy w TVN , tam mają podobno większą oglądalność. Tak twierdzi ta pani od Jaruzelskiego.
  • ~Wilga
    (2016-06-23 21:07)
    Cóż zawsze kiedyś od koryta trzeba odejść. Tyle lat czerpali korzyści z bycia przy korycie Stuhry,Janda ,Wajda,Olbrychski .Stuhr nawet był decydentem. Politycznie poprawnym przyznawał dotacje a innym o innych poglądach odmawiał.Niech teraz na własnej kieszeni odczuje ,że nie warto być nieprzyzwoitym.
  • ~aa
    (2016-06-23 21:16)
    Bardzo dobrze że kurski na tą sztuke nie dał forsy bo wyborcy pisu nic by nie zrozumieli z tego przedstawienia.Taka kultura jest tylko dla ludzi po przynajmniej średnim wykształceniu.Brawo prezesie ciemny lud by nie zrozumiał.
  • ~abc de
    (2016-06-23 21:28)
    Narazie nasza super demokracja, doszla nawet do cenzurowania slowa z y d, tak jakby to slowo, oznaczalo nietykalna swietosc. Ta kpina z demokracji , wolnosci slowa i podstawowych wartosci etycznych - praktycznie rodzaj terroru - wpajana jest ludziom jak 11 przykazanie.
  • ~wizja
    (2016-06-23 21:36)
    Panoc ku Szur z tym widowiskiem to do TVjen razem z synalkiem! tam soros sypnie milionami !

Może zainteresować Cię też: