"Sytuacja Teatru Bagatela nie jest odosobnionym incydentem". LIST OTWARTY artystów

Sytuacja Teatru Bagatela nie jest odosobnionym incydentem - napisano w liście otwartym środowiska artystycznego, pod którym podpisali się m.in. Agnieszka Holland, Grzegorz Jarzyna, Joanna Kos-Krauze. Aktorki Teatru Bagatela oskarżyły dyrektora Henryka Jacka Schoena o molestowanie.

wróć do artykułu
  • ~dwa lata w orzyszu to bylo pieklo
    (2019-11-08 18:25)
    KONSTYTUCJA polska byla dwa lata po amerykanskiej i me tu szurum burum zajelo dwa lata , dwa lata zajelo tez zlikwidowanie pgr ow i woiekszych zakladow pracy
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-11-08 18:27)
    hahahahaha artyści. ci tak zwani artyści za to że dostaną rolę lub rólkę halabardnika to obciągną każdemu kto w teatrze, filmie lub telewizji decyduje o obsadzie
  • ~m-53
    (2019-11-08 18:36)
    Świetne. Wszyscy się podpisali pod tym listem - aktorzy i dyrektorzy, reżyserzy i aktorki i wszelkiej maści stowarzyszenia. Wszyscy. Problem rozwiązany, by wszyscy są przeciw sexowi w teatrze.
  • ~azaliż
    (2019-11-08 19:38)
    Dobry temat dla Sekielskiego. "Tylko nie mów nikomu, bo dobrze płacą od dziesiecioleci".
  • ~head
    (2019-11-08 20:52)
    Wykorzystywanie wysokiej pozycji zawodowej wobec podwładnych kobiet jest w Polsce powszechne i dotyczy wszystkich środowisk. Trwa nie od dziś. Niestety molestowanie i mobbing nie są karane. Polska jeszcze w tych sprawach nie zeszła z drzewa.
  • ~silna lewa ręka wielebnego roberta
    (2019-11-08 21:05)
    jak to śpiewał kazik-wszyscy artyści to dziewice i anioły
  • ~Robol
    (2019-11-09 06:02)
    Agnieszka niech się tak nie denerwuje. Ją nikt nie będzie molestował. Ale jest prośba niech ludzi przestanie męczyć tymi antykomunistycznymi gniotami.
  • ~klakier
    (2019-11-09 09:10)
    O ! OQ ! czyżby Klątwa wracała do wytwórców ......... jak spiewał ..... wszyscy artyści to prostytutki ..... zdziwione .....?????????????
  • ~uhjknm
    (2019-11-09 10:05)
    ""To także kwestie, z którymi na co dzień borykają się wszyscy pracownicy i pracowniczki teatrów, niekoniecznie występujący na scenie" - Czyli tak ogolnie mowiac.........A co ma za przeproszeniem holland do tego skandalu? Mnie sie wydaje, ze mobbing to sie dopiero tu zaczyna........
  • ~Zwykły Polak
    (2019-11-10 17:48)
    A mnie się wydaje a nawet jestem pewny że chłopina myślał sobie:"Mnie jako dyrektorowi to się należy!!!"Jednej należy się kasa!!Drugiemu należy się władza a trzeciemu należą się kobitki!!I ich wszystkie wdzięki!!I tak skromny że nie żądał tego na koszt teatru czy podatnika w odrzutowcu!!I za to mu jestem wdzięczny!!Bo nie za moje podatki to robił!!Czyli nie mam nic do chłopa!!