• ~oficer prowadzący
  (2016-04-11 14:05)
  Perwersyjna głupota platformeskich sztukmistrzów od antypolskiej propagandy - nie zna granic! Słusznie więc zrobiono, że wstrzymano propagowanie czegoś, co na miano sztuki przecież nie zasługuje, a nadaje się jedynie do ukojenia nerwów zboczeńcom i wariatom!
 • ~mmm
  (2016-04-11 14:05)
  Ciekawe, ze nie ma w sztuce baby z siusiakiem, co przez kadencję robiła za posła, kobiety, której mowa o pracach ziemnych w sejmie różni się od stenogramów, ciężkiej pracy polityków na cmentarzu, mordowaniu gałęzi przemysłu aby zadowolić enerdowską pionierkę, budowania demokracji przez osoby szkolone przez gru, i par homo, co to mają więcej potomstwa niż hetero itd. itp.
 • ~Der Szpicel
  (2016-04-11 14:11)
  A dlaczego nie napisano Stefan N,Donald T,Radosław S..i tym POdobnież
 • ~kisiek
  (2016-04-11 14:11)
  Przypominam, że jeszcze niedawno, PISF nie dał dotacji na film "Układ Zamknięty" a sponsorzy filmu Smoleńsk byli nękani kontrolami różnych urzędów..wtedy nikt z obecnych pseudo obrońców demokracji jakoś nie protestował??? Niech sobie tę sztukę reklamuje i wystawia Pani Krystyna Janda w swoim teatrze..ale nie za publiczne pieniądze..dość już obrażania uczuć Polaków i rodzin ofiar katastrofy w Smoleńsku
 • ~Soplic
  (2016-04-11 14:44)
  PiS ma TVP i niby z jakiej racji ma promować programy antypisowskie? Jakoś w tym spektaklu obok Jarosława K. Antoniego M. czy Andrzeja D. nie widzę Donalda T. Stefana N. czy Radka S. Jest wolność i niech sobie łajdak wystawia łajdacką sztukę, ale niech się nie domaga żeby ci których opluwa robili mu reklamę.
 • ~stach
  (2016-04-11 14:07)
  Niech pis sobie kupi bezludną wyspę i tak urządza kpinę polityczną i staje się pośmiewiskiem świata ! dziwaki Polityczne !
 • ~Polak
  (2016-04-11 14:41)
  Proponuje zrobić spektakl w Niemczech gdzie Merkel ma na bicepsie wytatuowane 1,5 mln (od liczby uchodźców) . Ciekawe co FAZ napisze :)
 • ~zorro
  (2016-04-11 15:09)
  Dorabianie Polsce gęby przez niemieckie media trwa od chwili przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma dnia, by dziennikarze zza Odry nie rzucali obelg pod naszym adresem. Codzienna histeria rozpętywana jest często w niemieckiej prasie przez Polaków z lewicowych i liberalnych środowisk. Nie brakuje też ścisłej współpracy. Pokazała to doskonale żenująca ustawka feministek w kościele św. Anny, o której sfilmowanie zatroszczyły się wspólnie „Gazeta Wyborcza”, TVN i ZDF. Cokolwiek zrobi PiS i tak zostanie skrytykowane. Opozycja kolaborująca z unijnymi politykami tropi, węszy i pomawia. Pretekstem do politycznej awantury jest wszystko. Byle tylko pogłębić podziały, wzmocnić agresję, wywołać trwałą niechęć wobec nowej władzy i doprowadzić do wcześniejszych wyborów. Skąd ta agresja? Bo PiS nie zamierza cofnąć się przed wspieraniem polskiego interesu, co odbędzie się kosztem międzynarodowych potentatów. Najgłośniej krzyczą ci, którzy zarabiali dotąd na słabości naszego państwa.
 • ~cdn/ 50/50
  (2016-04-11 15:13)
  Posli my ras ze swagrem na taki spektal i co ? Ano my stacili ino kase, a i to na cale scenscie tylko polowe, ale to wienkso, bo zaklad zalozyl polowe. Nic nie wypalilo, bo gostek zaco;l spiewac cosik o jakiejs corce starego rybaka i dal drapaka, od tej pory My sie naucyli rozumu i siedzim sobie gdzie chcemy za sfojo polowe,
 • ~Wolus
  (2016-04-11 15:22)
  Jedno słowo: Cenzura. Masz czego chciałaś polska tępoto
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.