• ~Fruzia
    (2016-05-08 14:53)
    z jakiej racji mam płacić na pisdzielską telewizję, której nie oglądam czy też na 500plus na wódkę dla meneli...
  • ~helena
    (2016-04-12 00:53)
    Dziwne ,że te wszystkie komedyjanty zwane artystami tylko prawicę krytykują,a gdzie są ci z PO co spotykali się na cmentarzach? zajadali się ośmiorniczkami ? gdzie ci co sami twierdzili ,że nasza ojczyzna to ch.j,d.pa i kamieni kupa? itd.
  • ~Ruchadło Leśne
    (2016-04-11 23:58)
    WSTYD i HAŃBA! - Andrzej D…, któremu obywatele zlecili pełnienie funkcji prezydenta, wydaje ponad 700 tysięcy na przeloty samolotem z Warszawy do Krakowa, wypłaca ok. 860 tysięcy premii pracownikom swojej kancelarii, rozbija się kolumną samochodów w poszukiwaniu egoistycznych przyjemności i ich bezwstydnym zaspokajaniu, podczas, gdy według PiSu 800 tysięcy dzieci stale głoduje w naszym kraju... I jak tu nie mówić o nim: MALINIAK!
  • ~mm
    (2016-04-11 23:06)
    Sorki ole ten oklapnięty dziennik już wszystcy przejżeli to wymiocibt niemieckie.
  • ~olo
    (2016-04-11 19:01)
    Coś często dajecie te znaki zapytania w tytułach. Czy dlatego, by nie musieć dawać sprostowania?
  • ~Ptasie Radio znowu nadaje
    (2016-04-11 17:27)
    Polacy! Nic się przecież nie stało! Nic wielkiego - a przynajmniej nic takiego, drodzy ziomale i ziofemale, co by zmieniło naturalny bieg rzeczy! - - - To tylko "wasze" teoretyczne państwo - tym razem w osobach swej najwyższej konstytucyjnej "reprezentacji narodowej", czyli "narodowej kadry" (kadry są jak wiadomo decydujące!), zdecydowało się odwinąć ze sreberka i skonsumować orła z czekolady z wiadomym nadzieniem - i w ten oto podobno sposób popełniło samobójstwo, oczywiście bez świadków, bez nieznanych sprawców i bez udziału... i tak dalej ...i tak dalej! Niestety było to państwo opieszałe, więc oficjalnie z zejściem marudziło do piątku po godzinach urzędowania. //\\ Niezależna prokuratoria, niczego oczywiście nieświadoma, grillowała już tymczasem ochoczo sędziom ich niezależne szynki i wycinała co bardziej smakowite i niezbyt wymoczone w szambie kąski... //\\ Policja wyjechała jak co tydzień na ryby (w grzybach oczywiście - duszone - bo to podobno jest ulubiona zagrycha drogówki, zwłaszcza, jeśli i ryby, i grzyby zostały skonfiskowane kłusownikom grasującym w sprywatyzowanych Lasach Państwowych!). //\\ Laboratorium analityczne Komendy Głównej też zostało już zapieczętowane tajną pieczęcią z papieru czerpanego ze znakami wodnymi PWPW i kleju wegetariańskiego (patent 154M nr 101 pułkownika Rzepy, zatwierdzony też na obszarze Federacji Rosyjskiej, żeby pułkownik nie był pozbawiony należnych tantiem w ramach ACTA i dodatku za wysługę lat)! // \\ Poza tym sprzęt laboratoryjny do wykonywania sekcji zwłok państwa i tak został zalany przez nieznanych sprawców w wyniku ostatniej powodzi, a następnie ukradziony i sprzedany na "Allegro" jako ekwipunek do legalnego wykonywania nielegalnych aborcji, a instalacja elektryczna z korytarza wraz z reflektorem i kamerą została wypożyczona do świetlicy zakładu penitencjarnego w Płocku! // \\ Sytuacja była więc następująca: ==
  • ~moher
    (2016-04-11 17:20)
    czyli knot.a autorzy knota nie zarobili-jak rozumiem. kwi kwi kwi
  • ~vp
    (2016-04-11 17:08)
    NIE OGLĄDAŁEM SPEKTAKLU ALE UCZESTNICZYŁEM W DYSKUSJI ,Z KTÓREJ WYNIKAŁO ,ŻE OSIĄGNIĘCIA KOMUNY W POLSCE MAJĄ SAME POZYTYWY. Dalibóg Jarosław i paru popleczników osiągają swój cel - Polska może być biedna a nawet bogata ,byle była komunistyczna - Zbiega się to z przywracaniem Rosjanom Stalina jako bożka ,zostanie też świętym . Ludzie nie spodziewałem się ,że w nas jest tyle głupoty ,pozostaje pytanie czy tyle co mówi Maleńczuk ,czy więcej ?
  • ~cyryl
    (2016-04-11 17:07)
    Zidiocenie części "twórców" jest wprost proporcjonalne do ich schamienia. To wynik aksjologicznej pustki, jaka panuje w ich głowach. To również efekt demoralizacji znacznej części polskiego społeczeństwa, bezmyślnego i po prostu ogłupiałego;
  • ~św.NH
    (2016-04-11 16:33)
    Kto nie przeginał nich liże z zad Lenina.
  • ~Arbiter Elegantiarum
    (2016-04-11 16:27)
    Nie może być mowy o dobrej atmosferze - zwłaszcza od czasu, jak Merkel ohydnym niemieckim zwyczajem pierdnęła przy wspólnym stole i na lata albo i na zawsze zatruła powietrze w całej Europie! A podobno jej samej nawet zwykłe polskie bezwonne CO2 i para wodna - czyli produkty spalania polskiego węgla cuchnie!
  • ~#
    (2016-04-11 16:23)
    Jak lajcik to gdzie Bronisław K., Donald T., Tomasz A., Ewa K., Stefan N., Lech W. et consortes?
  • ~Wolus
    (2016-04-11 15:22)
    Jedno słowo: Cenzura. Masz czego chciałaś polska tępoto
  • ~cdn/ 50/50
    (2016-04-11 15:13)
    Posli my ras ze swagrem na taki spektal i co ? Ano my stacili ino kase, a i to na cale scenscie tylko polowe, ale to wienkso, bo zaklad zalozyl polowe. Nic nie wypalilo, bo gostek zaco;l spiewac cosik o jakiejs corce starego rybaka i dal drapaka, od tej pory My sie naucyli rozumu i siedzim sobie gdzie chcemy za sfojo polowe,
  • ~zorro
    (2016-04-11 15:09)
    Dorabianie Polsce gęby przez niemieckie media trwa od chwili przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie ma dnia, by dziennikarze zza Odry nie rzucali obelg pod naszym adresem. Codzienna histeria rozpętywana jest często w niemieckiej prasie przez Polaków z lewicowych i liberalnych środowisk. Nie brakuje też ścisłej współpracy. Pokazała to doskonale żenująca ustawka feministek w kościele św. Anny, o której sfilmowanie zatroszczyły się wspólnie „Gazeta Wyborcza”, TVN i ZDF. Cokolwiek zrobi PiS i tak zostanie skrytykowane. Opozycja kolaborująca z unijnymi politykami tropi, węszy i pomawia. Pretekstem do politycznej awantury jest wszystko. Byle tylko pogłębić podziały, wzmocnić agresję, wywołać trwałą niechęć wobec nowej władzy i doprowadzić do wcześniejszych wyborów. Skąd ta agresja? Bo PiS nie zamierza cofnąć się przed wspieraniem polskiego interesu, co odbędzie się kosztem międzynarodowych potentatów. Najgłośniej krzyczą ci, którzy zarabiali dotąd na słabości naszego państwa.
  • ~Soplic
    (2016-04-11 14:44)
    PiS ma TVP i niby z jakiej racji ma promować programy antypisowskie? Jakoś w tym spektaklu obok Jarosława K. Antoniego M. czy Andrzeja D. nie widzę Donalda T. Stefana N. czy Radka S. Jest wolność i niech sobie łajdak wystawia łajdacką sztukę, ale niech się nie domaga żeby ci których opluwa robili mu reklamę.
  • ~Polak
    (2016-04-11 14:41)
    Proponuje zrobić spektakl w Niemczech gdzie Merkel ma na bicepsie wytatuowane 1,5 mln (od liczby uchodźców) . Ciekawe co FAZ napisze :)
  • ~Der Szpicel
    (2016-04-11 14:11)
    A dlaczego nie napisano Stefan N,Donald T,Radosław S..i tym POdobnież
  • ~kisiek
    (2016-04-11 14:11)
    Przypominam, że jeszcze niedawno, PISF nie dał dotacji na film "Układ Zamknięty" a sponsorzy filmu Smoleńsk byli nękani kontrolami różnych urzędów..wtedy nikt z obecnych pseudo obrońców demokracji jakoś nie protestował??? Niech sobie tę sztukę reklamuje i wystawia Pani Krystyna Janda w swoim teatrze..ale nie za publiczne pieniądze..dość już obrażania uczuć Polaków i rodzin ofiar katastrofy w Smoleńsku
  • ~stach
    (2016-04-11 14:07)
    Niech pis sobie kupi bezludną wyspę i tak urządza kpinę polityczną i staje się pośmiewiskiem świata ! dziwaki Polityczne !

Może zainteresować Cię też: