Dziennik Gazeta Prawana logo

Nie będzie w Polsce chłopaka Kate Moss

12 października 2007, 14:17
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jednak nie zagrają. Pete Doherty, znany przede wszystkim ze skandali z modelką Kate Moss, i jego zespół Babyshambles nie wystąpią w Polsce. Organizatorzy tłumaczą się problemami... organizacyjnymi.

Być może Doherty nie nadaje się na razie do żadnych występów. Bo jest uzależniony od narkotyków i być może znowu wpadł w jakiś ciąg, który uniemożliwia choćby postawienie go na scenie. Nie mówiąc już o jakimkolwiek występie. Dlatego też na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się koncert, który Babyshambles mieli dać 23 listopada w warszawskim klubie Palladium.

Babyshambles mają w swoim dorobku tylko jedną i to nienajlepiej przyjętą przez krytykę płytę "Down In Albion". Sam Pete Doherty znany jest w świecie muzycznym nieco dłużej. W latach 2002-2004 stał na czele jednej z najlepszych brytyjskich grup rockowych ostatnich lat - The Libertines.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj