Program o roboczej nazwie "Tylko my dwoje" ruszy na wiosnę - pisze "Fakt". Według bulwarówki, decyzja o produkcji nowego programu w Polsacie zapadła dwa dni temu. Losy nowego show ważyły się od kilku tygodni. Pewne było tylko jedno: prowadzącą ma być Kasia Cichopek.

Program powstanie dzięki licencji brytyjskiego widowiska "Just the Two of Us", które od czterech lat bije na Zachodzie rekordy popularności. Jego twórcami są ludzie, którzy wymyślili m.in. "Taniec z gwiazdami". To ma być naprawdę wielkie przedsięwzięcie, w którym wystąpią największe polskie gwiazdy.

Uczestnicy show będą musieli wykazać się nie tylko zdolnościami wokalnymi, ale też... pedagogicznymi. Dlaczego? O główne trofeum będą rywalizowały pary składające się z gwiazdy show-biznesu i osoby, która na co dzień zajmuje się śpiewaniem. Wokaliści będą mieli za zadanie jak najlepiej wyszkolić i przygotować do występu swoje gwiazdy. Jury wystawiając ocenę, będzie oceniać i śpiew, i talenty nauczyciela. W każdym odcinku pożegnamy się z jedną parą - opisuje "Fakt".

>>> Czytaj także: Szapołowska: dama dźwiga sama