Vaya Con Dios od 25 lat króluje na światowym rynku muzycznym jako niezwykłe zjawisko łączące w sobie wpływy muzyki z całego świata. Każdy z albumów wydanych od 1986 roku zaskakuje swoją odmiennością i świeżością - longplay "Roots And Wings" inspirowany był muzyką R&B oraz elementami muzyki arabskiej i indyjskiej, "The Promise" nagrany został m.in. z prawdziwą cygańską orkiestrą a "Ain't No Love In The Heart Of The City" to soulowo-bluesowy klasyk.

12 kwietnia ukaże się najnowsza płyta formacji, "Comme On Est Venu…". Krążek nagrany jest po francusku, jednak niezwykle charakterystyczny głos Dani Klein oraz konsekwencja drogi artystycznej, jaką Vaya Con Dios przemierza od lat sprawiają, że jest on rozpoznawalny od pierwszych taktów dla słuchaczy na całym świecie.

Oto szczegóły samodzielnych koncertów:

25 maja - Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 20:00
27 maja - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, godz. 20:00

Ceny biletów:

Warszawa: VIP - 300 złotych, I kategoria - 270 złotych, II kategoria - 240 złotych, III kategoria - 200 złotych, IV kategoria 170 złotych

Zabrze:VIP - 300 złotych, I kategoria - 230 złotych, II kategoria - 160 złotych

Bilety na koncerty dostępne są za pośrednictwem portali: Ticketpro.pl, Eventim.pl, Dmit.com.pl i Biletyna.pl oraz w salonach Empik.