Tancerka rewii jest w równym stopniu akrobatką co baletnicą. Żeby dobrze zatańczyć kankana, powinna świetnie sobie radzić z wysokimi wykopami i podskokami. A do tego musi mieć nie tylko długie nogi, ale i niepospolitą urodę. Wymagania stawiane dziewczynom są bardzo wysokie!

Wiedzą o tym dziewczyny z paryskiej rewii Paris Can Can. Niektóre z nich swoją karierę zaczynały w słynnym Moulin Rouge. Dziś same tworzą zespół uznawany za jeden z najlepszych na świecie. Ich spektakle to produkcja tętniąca życiem, humorem i... erotyką. Kankan jest jej najważniejszym, ale nie jedynym elementem.

Dziewczynom z Paris Can Can na scenie przydaje się dobra kondycja. Podczas występu zmieniają stroje nawet po 10 razy! A każdy strój waży niemało... Strusie pióra, koronki, falbanki i mnóstwo ozdób - im więcej dodatków, tym lepiej.

Kankana w ich wykonaniu będzie można obejrzeć we wszystkich największych miastach Polski - m.in. w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Początek trasy dzisiaj w Bydgoszczy. Koniec - 11 czerwca w Krakowie.

Reklama