Polską premierę "Auta" będą miały 23 czerwca. Tym razem producenci Pixara opowiadają ciepłą historię o przygodach... samochodów. W polskiej wersji usłyszymy wybitnych aktorów.

Dorota Segda tak mówi o swej roli: "Moja bohaterka Sally to Porsche rocznik 2002, świetny samochód i bardzo sympatyczna, inteligentna postać. Natomiast moje prywatne przygody motoryzacyjne odrobinę odbiegają od tego, co prezentuje na drodze Sally. Właśnie wczoraj miałam stłuczkę... Dziś w taksówce pierwsza rzecz, jaką zrobiłam, to zapięcie pasów...".

Z roli Wujka Hudsona, doświadczonego i eleganckiego samochodu rajdowego, zadowolony jest Daniel Olbrychski. "Zainteresowały mnie przede wszystkim dwie rzeczy. Po pierwsze, w oryginale Hudson mówił głosem Paula Newmana, co samo w sobie jest wielkim wyzwaniem. Druga sprawa to moja wielka namiętność do aut. Wiele lat temu zrobiłem nawet licencję rajdową" - opowiada aktor.

W roli głównej - Zygzaka McQueena - usłyszymy Piotra Adamczyka. Zygzak przypadkowo trafia do małego i spokojnego miasteczka Chłodnica Górska. Tam właśnie rozpocznie się jego wielka przygoda!

Reklama