Dziennik Gazeta Prawana logo

Conan Barbarzyńca powraca

12 października 2007, 11:40
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
W Hollywood trwają prace nad scenariuszem do nowej wersji ekranizacji słynnego komiksu "Conan Barbarzyńca". Pierwszy klaps filmowy - w przyszłym roku!
Reżyserem obrazu zostanie Boaz Yanin, znany z takich filmów akcji jak "Fresk" czy "Tytani". Teraz producentom filmu sen z oczu spędza to, kto zagra w filmie. W świadomości Amerykanów postać Conana utożsamiana jest z obecnym gubernatorem stanu Kalifornia, Arnoldem Schwarzeneggerem. Ktoś, kto go zastąpi, będzie musiał nie tylko zmierzyć się z rolą, ale także z porównaniami do poprzednika.

Produkcją obrazu zajęła się wytwórnia Warner Bros., która od czasu "Matrixa" i "Władcy pierścieni" nie zanotowała żadnego spektakularnego sukcesu filmowego.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj