Amerykański aktor zostanie w Polsce do 8 sierpnia. Ale nie będzie się obijał. Zaraz zabiera się do kręcenia zdjęć do filmu zapierającego dech w piersiach. Na planie Madsen pozna polskich aktorów, którzy również wystąpią w amerykańskim thrillerze: Weronikę Rosati i Pawła Deląga.

Reklama

Akcja filmu "House" dzieje się na prowincji stanu Alabama. Dwie pary, które prześladuje psychopata, trafiają do leżącego na uboczu opuszczonego domu. Żeby znaleźć tu schronienie. Szybko odkrywają jednak, że nie są sami. A lokatorzy nie życzą sobie nieproszonych gości. Przerażeni próbują uciec, ale okazuje się to bardzo trudne, bo tytułowy dom broni swej tajemnicy.

Mimo że akcja dzieje się we wspomnianej Alabamie, amerykański reżyser Robby Henson wybrał Polskę, a konkretnie Łódź, do kręcenia swojego filmu. Ekipa filmowców zjechała do naszego kraju w połowie lipca, a ostatni klaps jest przewidziany na 18 sierpnia.

To nie pierwsza wizyta tej ekipy w Polsce. W ubiegłym roku, również w Łodzi, nakręcili inny dreszczowiec "Tree". Nasz kraj widocznie bardzo przypadł im do gustu.