Pamiętacie łudząco podobny do "Dynastii" serialowy tasiemiec "Dallas"? Wkrótce nakręcą z niego kinową wersję. Producenci filmu chcieli przyciągnąć tłumy dzięki Jennifer Lopez, która miała zagrać jedną z pięknych kobiet w rodzinie. Ale latynoska gwiazda odmówiła.
Producenci filmu "Dallas" bardzo liczyli na J.Lo. I nie ma się co dziwić - jest piękna i przyciąga widzów jak magnes. Podesłali jej scenariusz, jednak nie chwycił on latynoskiej piosenkarki za serce.
"Dallas" w wersji kinowej ma wyreżyserować twórczyni hitu "Duma i uprzedzenia" Gurinder Chadha. Propozycje zagranie głównych otrzymał także John Travolta, który miałby się wcielić w postać czarnego charakteru, a także J.R. Ewinga i Shirley MacLaine. Ale oni także mają wątpliwości, czy wystąpić w tym filmie.
Pierwszy odcinek serialu pojawił się w amerykańskiej telewizji CBS w 1978 roku. Był wyświetlany aż 14 lat. Nie licząc powtórek. W naszych telewizorach pojawił się na początku lat 90.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl