"Jego postępowanie w ostatnim czasie jest nie do zaakceptowania przez Paramount" - oświadczyli szefowie firmy i zakończyli współpracę z aktorem. Decyzja nie była trudna. Bo nie dość, że Tom zachowuje się ostatnio - łagodnie mówiąc - dziwnie, to jeszcze ostatni jego film, "Mission Impossible 3", okazał się finansową klapą.

Reklama

Przeważyły jednak dziwaczne postępki Toma. Na przykład skakanie po kanapie w programie Oprah Winfrey. Gwiazdor chciał w ten sposób pokazać całemu światu, jak bardzo kocha Katie Holmes, i jak jest z nią szczęśliwy. Zaszkodziły mu też ostre ataki na byłą partnerkę - aktorkę Brooke Shields - za to, że zażywa leki przeciw depresji. A tego przecież scjentolodzy zabraniają. Aktor nie szczędził obraźliwych słów wszystkim psychiatrom.

Gwiazda Cruise'a powoli gaśnie. Z przeprowadzonego przez Amerykanów sondażu wynika, że ponad połowa badanych nie lubi aktora. Nic dziwnego. Jak można lubić kogoś, kto zapowiadał, że zje łożysko po narodzinach swojego pierwszego biologicznego dziecka?