Warszawa przywita najpiękniejsze kobiety świata koncertem naszej jedynej finalistki Eurowizji - Edyty Górniak. Kandydatki do tytułu Miss Świata posłuchają jej już w niedzielę.
Nasza wokalistka chce zaśpiewać dla naszych niezwykłych gości nową wersję "To nie ja". Piosenki, dzięki której zajęła II miejsce w konkursie Eurowizji w 1994 roku.
W auli Politechniki Warszawskiej, gdzie odbędzie się powitanie najpiękniejszych kobiet świata, razem z Edytą Górniak wystąpi zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Ciekawe, czy pięknym kobietom spodobają się polskie, zdrowe chłopaki w kolorowych strojach?
Wybory Miss Świata odbędą się 30 września w warszawskiej Sali Kongresowej.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|