Dziennik Gazeta Prawana logo

Kravitz i Madonna razem w studiu

12 października 2007, 13:26
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Ten duet zapowiada się niezwykle interesująco. Madonna i Lenny Kravitz jeszcze w tym roku chcą wspólnie nagrać piosenkę.

Publiczność na koncercie Madonny w Paryżu w pierwszej chwili była zaskoczona, kiedy na scenie pojawił się Kravitz. Jednak ich wspólne wykonanie "I Love New York" wzbudziło zachwyt. Gwiazdom wspólne śpiewanie spodobało się na tyle, że razem wejdą do studia.

Nie wiadomo, czy nagrają całkiem nowy utwór, czy też przeróbkę piosenki z repertuaru jednego z wokalistów. Można się jednak spodziewać, że wspólny dzieło będzie przebojem. Nie tylko ze względu na format artystów. Ale również dlatego, że Lenny Kravitz jest autorem jednego z hitów Madonny "Justify My Love". A to już jest niezła zapowiedź udanej współpracy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj