Dziennik Gazeta Prawana logo

Bohaterowie "Władcy Pierścieni" wrócą do kin

12 października 2007, 13:30
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
To już pewne. Peter Jackson, reżyser "Władcy Pierścieni", nakręci kolejną opowieść J.R.R. Tolkiena "Hobbit". Tysiące fanów powieści nie może się już doczekać na ten film.

Studia Metro Goldwyn Mayer i New Line Cinema wreszcie sie dogadały w sprawie praw autorskich. Dlatego nie ma już żadnych przeszkód, żeby Jackson - wynajęty przez MGM - zaczął kręcić film.

Szefowie wytwórni nie podają żadnych konkretnych dat. Jackson jest na razie zajęty kręceniem filmu na podstawie hitu z lat 50-tych - "Dam Busters" - o dzielnych alianckich lotnikach, którzy bombardowali holenderskie tamy. Reżyser obiecuje jednak, że gdy tylko skończy ten film, weźmie się za "Hobbita".

Film opowie historię dziejącą się przed "Władcą Pierścieni". Widz pozna historię hobbita, któremu wpada w ręce magiczny pierścień.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj