Choć tegoroczna świąteczna ramówka niewiele będzie się różniła od tych z ubiegłych lat, to zapełni nam wolny czas. Na kanapie przed telewizorem zasiądzie na pewno Kasia Skrzynecka: "Repertuar na święta jest świetny. Choć rzadko oglądam telewizję, to na pewno znajdę teraz czas, żeby obejrzeć po raz drugi <Showtime> z niesamowitym Robertem De Niro" - zapewnia popularna aktorka.

Ania Popek, choć czasem telewizji ma po dziurki w nosie, tym razem zasiądzie po drugiej stronie ekranu: "Na pewno obejrzę z córkami <Gdzie jest Nemo> i <Babe - świnka z klasą>. Znalazłam również coś dla siebie - filmy z moim ukochanym Antonio Banderasem”.

Na co dzień zabiegani i tak zapracowani, że nie mamy czasu na oglądanie telewizji, te kilka dni w roku chcemy wykorzystać na przyjemności. Spędzająca święta z rodziną Krystyna Czubówna poleca widzom powrót do sprawdzonych szlagierów: "Chętnie wybiorę się w sentymentalną podróż do czasów młodości i obejrzę <Fanfan Tulipan>, a także pełen wiecznie śmiesznych gagów film <Pół żartem, pół serio>".

Reklama