Dużo emocji na pewno wywoła teleturniej na licencji brytyjskiej zatytułowany: "Wielki poker". Program poprowadzi duet aktorski: Cezary Kosiński i Paweł Burczyk. Obaj panowie znani są widowni "Dwójki" z popularnych seriali - "Na dobre i na złe” i "Plebania”.

Reklama

Gra będzie się toczyć o spore pieniądze, w każdym odcinku będzie można wygrać aż 50 tys. złotych. W tym programie liczy się nie tylko wiedza, ale i umiejętność blefowania, bo nie wystarczy poprawnie odpowiadać na pytania, trzeba też sprytnie oszukać przeciwników.

TVP 2 postanowiła wzbogacić ramówkę o nowy program kulinarny. "Smaczne Go!” to kuchenne potyczki dwóch niezależnych drużyn, które do rywalizacji zagrzewać będzie aktorka Olga Bończyk. Dania przygotowywać będą dwuosobowe drużyny - złożone z szefa kuchni i osoby z publiczności. Dodatkowym utrudnieniem będzie czas przeznaczony na wykonanie zadania, zaledwie 20 minut.

"Przez ten pośpiech nigdy nie wiem, co tak na prawdę ugotowałem!" - mówi Krystian Zalejski, osobisty kucharz ambasadora Wielkiej Brytanii, biorący udział w pierwszym odcinku programu. W drugiej części programu swoje umiejętności kulinarne przedstawi również gwiazda. Jaka? - to niespodzianka.

Dla amatorów plotek z życia wielkich gwiazd, TVP 2 przygotowała nowy magazyn rozrywkowy. "Starter", prowadzony przez Beatę Sadowską, która przybliży publiczności aktualności ze świata show-biznesu. Prezentować będzie relacje z najciekawszych imprez z udziałem gwiazd, w ciągu zaledwie 15 minut.