"Mc2 = maszyna czasu Manna i Materny" - taki tytuł ma nosić program, który od nowego roku zobaczymy w TVP2. Autorzy programu swoje dzieło określają krótko: "Różnorodność w koncepcji, której jeszcze nie serwowaliśmy".

Reklama

Wiadomo, że program będzie trwał 50 minut, nie wiadomo jeszcze w jakim dniu i, o której godzinie będzie emitowany. "To są szczegóły, nad którymi debatują przedstawiciele telewizyjnej <Dwójki>" - mówi dziennikowi.pl, Krzysztof Materna.

Para Mann-Materna na pewno nie będzie zajmowała się polityką. "Program chciałbym określić jako żartobliwy talk show" - mówi Krzysztof Materna i dodaje: "Gośćmi będą osoby znane i nieznane, ale mające coś niesamowitego do zaoferowania. Będę również materiały filmowe specjalnie kreowane".

Póki co obaj panowie intensywnie pracują nad udoskonaleniem formuły programu. "Mamy bardzo dużo pracy, bo po pierwsze, wracamy do telewizji po dłuższej przerwie, po drugie, 50 minut to sporo czasu do zapełnienia na antenie, a po trzecie, w TVP nie ma świetnych programów, a my chcielibyśmy taki zaproponować naszej widowni" - przyznaje Materna w rozmowie z dziennikiem.pl.