Miami - świat bogatych i próżnych ludzi, których życiem rządzi zasada: "jak cię widzą, tak cię piszą". Dwaj chirurdzy plastyczni, doktor Christian Troy (Julian McMahon) i jego przyjaciel doktor Sean McNamara (Dylan Walsh), postanowili to wykorzystać. Zaraz po ukończeniu studiów właśnie w Miami otworzyli swoją prywatną klinikę chirurgii plastycznej. Tak rozpoczęła się pierwsza seria "Bez skazy".

W nowych odcinkach zobaczymy dalsze losy dobrze znanych bohaterów. Pozorny tradycjonalista Sean zdał sobie wreszcie sprawę, że zawodowy sukces nie zawsze oznacza powodzenie w życiu osobistym. Jego małżeństwo się rozpada, relacje z dorastającym synem pozostawiają wiele do życzenia. Natomiast wspólnik Seana, Christian, typowy niebieski ptak, marzy o cieple domowego ogniska.

Reklama

Co prawda, seriali medycznych przez nasze ekrany przewinęło się już sporo, jednak zaglądanie na sale operacyjne wciąż kusi widzów. Ale ostrzegamy - w tym przypadku są to obrazki tylko dla ludzi o silnych nerwach. Nie każdy zniesie widok litrów krwi i grzebanie w ludzkich wnętrznościach... Na szczęście te mrożące krew w żyłach obrazki będą pokazywane dopiero po godz. 23.