Nagrody finałowe - wycieczki do Hiszpanii dla całej rodziny, otrzymują:

Reklama
  • Ewa Żychlińska, Strzelin
  • Anna Ozga, Białystok
  • Arkadiusz Marczak, Tuszyn

Za najciekawsze propozycje imion dla dziecka Shreka i Fiony komisja konkursowa uznała imiona: Pistacja, Bagienek, Glucio. Zgodnie z regulaminem konkursu nagrody otrzymały osoby, które wysłały najciekawszą propozycję imienia, a w przypadku powtarzania się tej samej propozycji imienia wybrano zgłoszenie SMS przyjęte do systemu jako pierwsze.

Nagrody dzienne - zestawy gadżetów z filmu "Shrek" otrzymują:

  • Basia Cyrkun, Tarnobrzeg
  • Bożena Pawłowska, Bydgoszcz
  • Łukasz Pucz, Stargard Szczeciński
  • Anna Nowocień, Kanie
  • Andrzej Konik, Kraków
  • Katarzyna Tomczak
  • Spytkowska Maria, Myślenice
  • Marian Sawka, Kraków
  • Wiktorek Janisiak, Zduńska Wola
  • Beata Biernat, Chełmek
  • Artur Wilkosz, Szczecin
  • Bożena Józefowicz, Iława
  • Małgorzata Czuryło, Stargard Szczeciński
  • Wiesław Górecki, Warszawa
  • Aneta Wojniak, Pinczów
  • Marzanna Mielnik, Dąbrowa Górnicza
  • Agnieszka Sołtysiak, Pilawa Górna
  • Maria Cerkiewnik, Pruszków
  • Katarzyna Niewińska, Łapy
  • Marta Czuber, Kostomoty
  • Aneta Beldycka-Borawska, Olsztyn
  • Alek Lanowy, Jarosław
  • Ewa Meiners, Stary Targ
  • Michał Adamski, Skwierzyna
  • Joanna Hoffmann, Szamotuły
  • Waldemar Jasiaczyk, Inowrocław
  • Dariusz Sztuder, Lublin
  • Robert Gąsior, Jaworzno
  • Ela Bielińska, Gdańsk
  • Agnieszka Zwiewka, Miastko
  • Krzysztof Sibka, Gniezno
  • Krzyś Szyperski, Ciechanów
  • Adam Bentkowski, Skarbimierz
  • Jacek Kudlek, Tarnowskie Góry
  • Kamil Szymczak, Kamienica Polska
  • Kuba Radomski, Wołomin
  • Grzegorz Ziółkowski, Strzegoń
  • Magdalena Fagas, Zgierz
  • Michał Kulbacki, Opole
  • Kuba Hajduk, Zbaszyn
  • Szczepan Ostaszewski, Stargard Szczeciński
  • Małgorzata Stopor, Kolbuszowa
  • Ula Sobczak, Władysławów
  • Norbert Wawer, Bolszewo
  • Martyna Cybert, Łask
  • Beata Korczak, Goleniów
  • Beata Wojtowicz, Gdańsk
  • Małgorzata Sztukowska, Suwałki
  • Patryk Abramski, Skawina
  • Marek Zabek, Kraków
  • Anna Lawreniuk, Bielsk Podlaski
  • Agnieszka Krzemińska, Inowrocław
  • Zosia Paetz, Poznań
  • Karolina Babelek, Leszno
  • Agnieszka Bistram, Jurata
  • Weronika Tuczkowska, Bydgoszcz
  • Alina Kontek, Łańcut
  • Joanna Pietrzyk, Warszawa
  • Ola Stus, Piotrków Tryb.
  • Hanna Rabiega, Kozielice
  • Tomasz Jasiukiewicz, Suwałki
  • Bogusław Jachimowski, Katowice
  • Sylwester Lupiński, Gdynia
  • Ewa Sado, Halinów
  • Michalina Bajer, Gdańsk
  • Bogumiła Homa, Muszyna
  • Kamil Olejarczyk, Kraków
  • Marzena Kuzdrowska, Leszno
  • Anna Bojanowska, Zielonki
  • Anita Pieczara, Maków Podhalański
  • Daniel Kornacki, Radom
  • Justyna Brudak, Wrocław
  • Łukasz Kubat, Wodzisław Śląski
  • Barbara Zegiel, Kraków
  • Ewa Krasek, Pogrzebień
  • Tadeusz Zakrzewski, Małkinia
  • Zofia Zielińska, Gdańsk
  • Kasia Jonczyk, Grodków
  • Marcin Zieliński, Gdańsk
  • Anna Rudnik-Skrzypkowska, Koszalin
  • Agnieszka Kubczak, Poznań
  • Marcin Kowalski, Łomża
  • Beata Markiewicz, Brodnica
  • Grażyna Grobelska, Sochaczew
  • Marzenna Zielińska, Szubin

Wszystkim Czytelnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie. Laureatom gratulujemy!