Inne
Reklama

Musical w Teatrze "Sabat" zaczyna się od tego właśnie momentu. Bohater budzi się w przedpieklu, w którym spotyka tych, których skrzywdził, kobiety z którymi sypiał. Ale przede wszystkim jedyną dziewczynę, której szukał przez całe życie we wszystkich kobietach świata - Małgorzatę.

Lucyfer reżyseruje przygotowanie wielkiego spektaklu, którego zwieńczeniem będzie strącenie w lodową otchłań dziewięciu kręgów piekielnych Wielkiego Gracza – WIELKIEGO SZU. Poprzez sceny i pieśni opowiadające o życiu głównego bohatera dochodzimy do momentu w którym dowiaduje się on, że istnieje sposób, by wrócić do prawdziwego życia. Musi wygrać z Lucyferem w pokera. Dusza za życie. Czy uda mu się wygrać?

Dowiecie się o tym uczestnicząc w diabelskim misterium musicalowym, stworzonym przez Jana Nowickiego (zarazem autora tekstów większości pieśni), Małgorzatę Potocką (jego odnalezioną Małgorzatę), autora libretta Zbigniewa Książka, kompozytorów Jerzego Jarosława Dobrzyńskiego, Cezarego Chmiela i Krzysztofa Łochowicza.

Pozostali twórcy spektaklu to:

Kierownictwo muzyczne:

Jolanta Jaszkowska, Grzegorz Górkiewicz

Choreografia:

Małgorzata Potocka, Anita Klimecka

W spektaklu występują:

Jan Nowicki, Małgorzata Potocka, Jacek Mureno, Jolanta Jaszkowska, Anna Sokołowska, Magdalena Piotrowska, Dariusz Ryniec, Mariusz Jaśko, Rafał Sadowski, Dariusz Kordek, Balet Sabat

Producent spektaklu:

Potocka Entertainment Sp. z o.o.

Całość została zrealizowana z wielkim rozmachem inscenizacyjnym. Obok odtwórcy tytułowej roli Wielkiego Szu, Jana Nowickiego, udział w widowisku bierze 30-osobowy zespół Teatru Sabat (aktorzy, wokaliści, tancerze). Przygotowywanych jest ponad 100 różnorodnych, efektownych kostiumów. Oprawa muzyczna to specjalnie na potrzeby spektaklu napisane, zaaranżowane i wyprodukowane nagrania. Wyposażenie techniczne Teatru zostało wzbogacone o szereg urządzeń, które pozwolą na specjalne projekcje multimedialne, stanowiące integralną część scenografii widowiska. Nad całością przedsięwzięcia czuwa Małgorzata Potocka – założycielka i dyrektor Teatru Sabat.

Specjalnie dla użytkowników Dziennik.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na jutrzejszy spektakl "Powrotu Wielkiego Szu". Prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: konkursy@dziennik.pl z dopiskiem "Powrót Wielkiego Szu".

Inne